2023-02-19 - Spektakl Bebok w kapucy - 131394 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Bebok w kapucy
Teatr dla Dorosłych

Kiedy: 2023-02-19, godzina 18:00:00
Gdzie: Tychy, Teatr Belfegor - Fabryka Mistrzów, al. Niepodległości 32
Bilety od: 35zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Bebok w kapucy (czyli cała prawda o teatrze)" - najnowsze przedstawienie Teatru dla Dorosłych, w którym dowiadujemy się o niebezpiecznym stworze, czyli beboku, grasującym w siedzibie teatru i sabotującym prace aktorów. 

Na scenie pojawia się też reporterka z Warszawy, która przyjechała do Bierunia, by nakręcić reportaż o Ślązakach i procesie tworzenia spektaklu. Jesteśmy więc świadkami powstawania spektaklu, czyli teatru w teatrze. Wszyscy grają tu mniej lub bardziej siebie, oczywiście z przymrużeniem oka, aktorzy śmieją się z siebie i swoich ambicji. Tym razem warstwa językowa to mieszanka godki śląskiej i polskiego, wszak pojawiają się goście z Warszawy. Widzowie dowiedzą się w żartobliwy sposób sporo o Śląsku, aktorach Teatru dla Dorosłych i postrzeganiu Ślązaków przez Warszawiaków. Zabawa, jak zwykle podczas przedstawień bieruńskiej grupy teatralnej, gwarantowana.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Różni artyści

O artyście

Najnowsze przedstawienie Teatru dla Dorosłych, w którym dowiadujemy się o niebezpiecznym stworze, czyli beboku, grasującym w siedzibie teatru i sabotującym prace aktorów. Na scenie pojawia się też reporterka z Warszawy, która przyjechała do Bierunia, by nakręcić reportaż o Ślązakach i procesie tworzenia spektaklu Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Bebok w kapucy na polskiegranie.pl