2023-03-12 - Koncert PECTUS - 131801 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - PECTUS
Pectus. Kobietom

Kiedy: 2023-03-12, godzina 17:00:00
Gdzie: Skoki, Hala widowiskowo - sportowa, Rogozińska 1
Bilety od: 48zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

PECTUS powstał wiosną 2005 roku w Rzeszowie, jak można się domyślać, słuchając ich piosenek, a także nawiązując do słów lidera zespołu Tomasza Szczepanika, "Jestem melodykiem, z mojego serca wypływa mnóstwo melodii", po prostu z potrzeby i chęci dzielenia się muzyką. W 2006 roku zdobywają Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Carpathia Festival" Rzeszów. W styczniu 2007 ukazuje się promocyjny mini-album, z pięcioma autorskimi utworami. W nagraniach materiału uczestniczą Wojtek Horny (O.N.A. Chylińska) i Zbyszek Jakubek (Walk Away, R.Rynkowski). W tym samym roku PECTUS jest już finalistą 44 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej "Debiuty" Opole 2007.

Pierwszym wielkim przebojem zespołu, jest piosenka, "To, co chciałbym Ci dać", która powstaje we współpracy z producentem Tomkiem Bonarowskim. W sierpniu PECTUS docenia sopocka publiczność, nagradzając grupę, SŁOWIKIEM PUBLICZNOŚCI Sopot Festiwal 2008. Debiutancki album zawiera 11 utworów, wszystkie kompozycje jak i teksty autorstwa Tomasza Szczepanika.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej

O artyście

Pectus to zespół, który dał się poznać polskiej publiczności poprzez udział w finale Sopot Festival 2008, kiedy to Słowik Publiczności powędrował właśnie w ręce muzyków. Grupa powstał i zaczęła komponować muzykę w Rzeszowie, w 2005 roku. Dwa lata później zespół wystąpił na opolskim festiwalu Debiutów. W styczniu 2007 Pectus wydał promocyjny mini-album, na którym znalazło się pięć autorskich utworów. Po sopockim sukcesie w 2008 roku muzycy rozpoczęli pracę nad debiutancką płytą. Do sprzedaży trafiła ona 27 lutego 2009 roku. Jej producentem jest Tomek Bonarowski. Skład grupy Pectus, tworzą bracia: Tomasz, Marek, Mateusz i Maciej. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również PECTUS na polskiegranie.pl