2023-11-27 - Koncert Wielka Gala Vivat Opera! Vivat Operetka! - 131811 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Wielka Gala Vivat Opera! Vivat Operetka!
WIELKA GALA VIVAT OPERA ! VIVAT OPERETKA!

Kiedy: 2023-11-27, godzina 19:00:00
Gdzie: Poznań, Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1
Bilety od: 90zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

WIELKA GALA VIVAT OPERA ! VIVAT OPERETKA! Gwiazdy, Ballet, Grand Royal Vienna Orkiestra - pierwszy raz w Poznaniu!

Gala poświęcona jest wielbicielom tzw. gatunku lekkiego. Program złożony jest z hitów operetkowych i operowych wszech czasów. To muzyczna podróż do baśniowej krainy - świata wprost ze snu, pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów. Jest jednym z nielicznych na światowym rynku muzycznym, który nie ma sobie równych zarówno pod względem wykonawców, barw, jak i poziomu wykonawczego.

Najpiękniejsze arie i duety zaśpiewają dla Państwa soliści największych scen m.in.: Opery Lwowskiej, Opery Kijowskiej, K&K Berliner Filharmoniker. Światowy kunszt wokalny, odmienne możliwości głosowe oraz porywająca energia wzbudzają niezmiennie zachwyt i entuzjazm słuchaczy. Piękne stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz wspaniała gra aktorska dopełniają całość widowiska, czyniąc je niezapomnianym. W programie koncertu znajdziemy również cudowne walce, zabawne polki, ogniste czardasze, can-can w wykonaniu solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu. Całość wydarzenia zwieńczy udział jednej z najlepszych orkiestr filharmonicznych - osławionej Royal Vienna Orchestra pod dyrekcją znakomitego dyrygenta, Maestro Leszka Sojki..

Wirtuozerskie arie w wykonaniu Gwiazd oraz piękna dekoracja w połączeniu z choreografią sprawią, że spektakl ten będzie niesamowitym przeżyciem. Wspaniały Zespół zabierze Państwa do baśniowej Krainy Operetki, Opery i... miłości.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Maestro Alexandr Dragan, Grand Royal Vienna Orkiestra, Swietlana Kalinichenko

O artyście

To muzyczna podróż do baśniowej krainy - świata wprost ze snu pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemenów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów jest jednym z nielicznych na światowym rynku muzycznym, który nie ma sobie równych zarówno pod względem wykonawców, barw, jak i poziomu wykonawczego. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Wielka Gala Vivat Opera! Vivat Operetka! na polskiegranie.pl