2023-02-05 - Spektakl Teatr Figurki - 131854 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Teatr Figurki
Teatr cieni

Kiedy: 2023-02-05, godzina 11:00:00
Gdzie: Kraków, Teatr Figurki, ul. Sławkowska 14
Bilety od: 40zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Kto z Was chciałby choć raz zajrzeć do prawdziwej pracowni alchemicznej? Spróbować samemu zrobić eliksir niewidzialności? Zamienić się na chwilę w orła? Móc porozmawiać chwilę ze swoim stryjecznym  pra pra pradziadkiem?

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Jedni chcieliby być bardzo mądrzy, inni chcieliby latać, a jeszcze inni marzą o tym, żeby mieć mnóstwo złota i diamentów. Pan Twardowski chciał wszystko na raz. Przemieszczać się z szybkością światła, latać w kosmos, rozmawiać z duchami, zamieniać kamień w złoto? Gotów był zapłacić za to każdą cenę? Zapraszamy na piękną opowieść o wielkich marzeniach, poszukiwaniach swoich korzeni i magii teatru cieni!

Teatr Figurki to scena dla dzieci Teatru Figur Kraków, jedynego w Polsce profesjonalnego teatru cieni. Siedziba Teatru znajduje się w Krakowie, przy ulicy Sławkowskiej 14, ale ich spektakle można również oglądać na zaprzyjaźnionych krakowskich scenach (NCK, KTO, Cricoteka, SCKM).

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Zespół Teatru Figurki

O artyście

Rodzinne warsztaty teatralne dla rodzin z maluszkami. W programie teatr cieni, teatr lalek, wspólne muzykowanie. Piosenką spróbujemy przywołać morskie fale, a jak nam się już uda, wypłyniemy łódką wyobraźni na spotkanie z podwodnymi przyjaciółmi. Sprawdzimy jak to jest pływać ławicą, chodzić jak kraby, skakać jak koniki morskie. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu