2023-06-18 - Grupa MoCarta - 131905 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


- Grupa MoCarta
Grupa MoCarta wśród gwiazd

Kiedy: 2023-06-18, godzina 19:30:00
Gdzie: Dąbrowa Górnicza, Pałac Kultury Zagłębia, Plac Wolności 1
Bilety od: 90zł

Kup Bilety na kabaret Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki. J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking. Patron zespołu- Wolfgang Amadeusz- wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...

Grupa MoCarta
wśród gwiazd to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. dla dorosłych, ich dzieci oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na kabaret

Na koncercie wystąpią: Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk, Bolesław Błaszczyk

O artyście

Grupa MoCarta - kwartet smyczkowy mający charakter kabaretu, powstały w 1995. Podstawą ich repertuaru są dowcipy muzyczne oraz sytuacyjne, zazwyczaj oparte na skojarzeniach muzycznych. W skład Grupy wchodzą skrzypkowie Filip Jaślar i Michał Sikorski, altowiolista Paweł Kowaluk oraz wiolonczelista Bolesław Błaszczyk (zastąpił zmarłego tragicznie w 2000 Artura Reniona). Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na kabaret

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Grupa MoCarta na polskiegranie.pl