2023-02-07 - Artur Barciś Show - 131907 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


- Artur Barciś Show
Niezwykły recital Waszego ulubionego aktora!

Kiedy: 2023-02-07, godzina 19:30:00
Gdzie: Płońsk, Miejskie Centrum Kultury, ul. Płocka 50
Bilety od: 50zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Artur Barciś Show Kraków 2023-02-17
Bilety na kabaret Więcej

O wydarzeniu

Artur Barciś - aktor teatralny, filmowy i serialowy zaprasza na 1,5 godzinne show, w którym dzieli się z Widzami zabawnymi historiami "zza kulis", a przeplata je niebanalnymi piosenkami z tekstami m.in. Wojciecha Młynarskiego. Czym dla aktora jest trema i czy jest na nią sposób? Jak wygląda droga do kariery i dlaczego często bywa niezwykle kręta?

Czego widzowie nigdy nie zobaczą? Między innymi tego dowiedzą się Państwo słuchając przezabawnych anegdot i zaglądając tam, gdzie zwykły Widz nie ma wstępu - kulisy pracy w teatrze i filmie otworzy przed Państwem bohater wieczoru w towarzystwie swoich wyśmienitych muzyków! Artysta znany m.in. z "Rancza" czy "Miodowych lat", ale także z wielu ról teatralnych, zaprezentuje się Państwu tym razem w bardziej prywatnym wcieleniu, zapewniając świetną zabawę ze szczyptą refleksji.


Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Artur Barciś

O artyście

Solowy występ popularnego aktora. Artysta w sobie właściwy sposób nawiązuje niezwykły kontakt z publicznością opowiadając anegdoty o swojej zabawnej drodze do aktorstwa. Zaprasza za kulisy teatru i planu filmowego opowiadając o tremie, dykcji, różnego rodzaju "sypkach", czyli aktorskich wpadkach, oraz dowcipach, jakie aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko to jest opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Artur Barciś Show na polskiegranie.pl