2023-02-14 - Standup Stand-up No Limits prezentuje - 131909 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Standup - Stand-up No Limits prezentuje
Walentynkowe typiary!

Kiedy: 2023-02-14, godzina 18:30:00
Gdzie: Warszawa, Bazar Klub, ul. Jagiellońska 13
Bilety od: 25zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Gdyby Święty Walenty mógł opić swoje święto to na pewno zrobiłby to na warszawskiej Pradze w towarzystwie tych czterech rozkosznych typiar. My możemy to zrobić za niego, wspólnie gromadząc się w przytulnej sali na U.Okrzei. Mówi się, że stara miłość nie rdzewieje a w Bazarze beką wieje. Zapraszamy zatem na walentynkowy wieczór wszystkich wyznawców Walentego i wszystkich singli - ateistów miłości. Podobno Bóg najpierw stworzył mężczyznę, a potem kobietę, która zerwała owoc z drzewa wiedzy by mogła z faceta kręcić bekę. Taki też jest plan na ten wieczór, bo jak wiadomo nie ma brzydkich kobiet ale są takie, które brzydko mówią. Swoimi przemyśleniami podzielą się z wami Iza Jasińska, Wiktoria Chachulska, Sylwia Wiszowata i Marta Przybysz


To one właśnie opowiedzą Wam o swoich uczuciowych rozterkach 14 lutego, w święto Walentego. Imprezę poprowadzi Bartek Toczek Wydarzenie zaczyna się o 19:00 Przewidziana jest przerwa w trakcie wydarzenia. Prosimy nie nagrywać występów i nie przeszkadzać występującym.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Stand-uperzy

O artyście

Baza najlepszych komików w Polsce. Naszą misją jest rozpowszechnianie kultury stand-up. Organizujemy występy dla różnych komików łącząc na jednej scenie różne style i różne grupy Stand-uperskie. Nasze występy to wybuchowa mieszanka osobowości scenicznych, której nie zobaczysz na innych Stand-upach! Zapraszamy na SHOW! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu