2023-02-25 - Standup Kancelaria Stand-Upu - 131927 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Standup - Kancelaria Stand-Upu
Stand-up w Poznaniu - Wieczór Krakowskiego Humoru: Gryczka/Stańczyk/Chmiel/Zajda

Kiedy: 2023-02-25, godzina 20:00:00
Gdzie: Poznań, CK Nowe Amore, ul. Sienkiewicza 22
Bilety od: 30zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

3 standuperów i 1 standuperka z Krakowa będą się mądrzyć na Jeżycach w Poznaniu


KAMIL GRYCZKA,

pochodzi ze Świętego Miasta i podobnie jak słynny obraz jest obiektem adoracji ze strony reprezentantów grupy wiekowej 70+. Uwielbia naśladować głosy; imituje każdego od prezydenta Stanów Zjednoczonych, po elektryka ze Stoczni Gdańskiej, aż po tajwańskiego rybaka uciekającego przed tajfunem. Członek anglojęzycznej grupy Kraków Stand Up Comedy. Sprawdźcie program Kamila "Cieżko mi o tym mówić":POLA STAŃCZYK,

wielbicielka żartów, szczególnie tych zabawnych. Dumna przedstawicielka Śląska na małopolskiej ziemi. Opowiada historie z życia i kopalni wzięte. Uciekła przed smogiem do krainy smoka i smogu. Wstępuje od 3 lat z 2 letnią przerwą na pandemię.


BARTEK CHMIEL,

przez lata mijał się ze stand upem, aż w końcu przez ten cały kał na świecie przełamał się w 2022 i nie żałuję. Organizator, planista przez co nie ma czasu na żarty i zawsze przychodzi nieprzygotowany. Fan muzyki rockowej, metalowej, boom bapu (jest boomerem). Drze mordę w Hardcorowej kapeli, lubi gierki retro, koszykówkę oraz basen. Może dlatego, że jest w nim chlor, z który Chmielu się utożsamia, bo też czasem nim jest.


BARTEK ZAJDA,

prawie 25 latek z wyglądem 18 latka. Czasem udaje się mu kupić piwo bez okazywania dowodu. Chciałby legalizacji narkotyków, chociaż jego osoba, jest najtwardszym dowodem na to, że nie powinniśmy do tego dopuścić.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Komicy i stand-uperzy

O artyście

Nie byłeś jeszcze na stan-upie? Chcesz się pośmiać?... To zapraszamy! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu