2023-02-27 - Standup Stand-up: Filip Puzyr & Paweł Bakteria - 131940 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Standup - Stand-up: Filip Puzyr & Paweł Bakteria
Filip Puzyr & Paweł Bakteria

Kiedy: 2023-02-27, godzina 20:00:00
Gdzie: Wejherowo, Hot-Spot, 12 Marca 193
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

27 lutego w Klubie Hot-Spot wystąpią Filip Puzyr & Paweł Bakteria ze swoim pełnymi programami!


Filip Puzyr

W programie "Pan Judo", Filip wracał do młodzieńczych lat spędzonych na tatami, które, co tu dużo mówić, nie obfitowały w sukcesy. Pora wypuścić z szafy kolejne demony. Czy Korwinizm to trądzik, z którego po prostu trzeba wyrosnąć? Co myślą olbrzymie papugi z Będzina i jak to jest kopać się po kostkach w piłkarskiej B-klasie? Jeśli nurtuje Cię, którekolwiek z tych pytań, nie licz na rzeczowe odpowiedzi. Możesz za to liczyć, na zdrową dawkę, niezdrowych przemyśleń, chorego na cukrzycę sportowca.


Paweł Bakteria

Mieszkaniec Gdyni urodzony w Wejherowie. Paweł opowie Wam co słychać u niego w domu, jak tanio i hucznie zorganizować urodziny oraz cofnie się do historii miłosnych z czasów kiedy jeszcze miał włosy...


Bramy: 19:30

Start: 20:00

Bilety: 40 PLN


Do Zobaczenia!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Filip Puzyr, Paweł Bakteria

O artyście

Filip Puzyr - W programie "Pan Judo", Filip wracał do młodzieńczych lat spędzonych na tatami, które, co tu dużo mówić, nie obfitowały w sukcesy. Pora wypuścić z szafy kolejne demony. Czy Korwinizm to trądzik, z którego po prostu trzeba wyrosnąć? Co myślą olbrzymie papugi z Będzina i jak to jest kopać się po kostkach w piłkarskiej B-klasie? Jeśli nurtuje Cię, którekolwiek z tych pytań, nie licz na rzeczowe odpowiedzi. Możesz za to liczyć, na zdrową dawkę, niezdrowych przemyśleń, chorego na cukrzycę sportowca. Paweł Bakteria - Mieszkaniec Gdyni urodzony w Wejherowie. Paweł opowie Wam co słychać u niego w domu, jak tanio i hucznie zorganizować urodziny oraz cofnie się do historii miłosnych z czasów kiedy jeszcze miał włosy... Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu