2023-03-08 - Koncert Pączki w Tłuszczu - 132244 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Pączki w Tłuszczu
PĄCZKI W TŁUSZCZU- Wyjątkowy koncert Tomasza Karolaka dla kobiet

Kiedy: 2023-03-08, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, ARTKOMBINAT Scena Monopolis, ul. Kopcińskiego 62a
Bilety od: 80zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Wyjątkowy koncert Tomasza Karolaka dla kobiet.

Z okazji Dnia Kobiet Tomasz Karolak wraz z Bartoszem Miecznikowskim przygotowali specjalny koncert akustyczny. Usłyszymy piosenki o miłości oraz te znane z seriali, covery polskich i światowych hitów, a także kompozycje autorskie. Przed koncertem zaprosimy Panie na kieliszek prosecco. Zespół Pączki w Tłuszczu założyli znany i popularny aktor Tomasz Karolak oraz Bartosz Miecznikowski - muzyk, producent, prowadzący program tv "Cafe piosenka". Zespół powstał na kanwie popularnego serialu TV "39 i pół", w którym niezastąpiony Tomasz Karolak gra główną rolę. Tomasz znany jest przede wszystkim z wielkich kinowych hitów, jak: Planeta Singli, Listy do M., czy Ciacho, ale dał się też poznać jako pełne energii zwierzę sceniczne, które od lat przyciąga przed sceny tłumy.


Zespół nagrał w 2013 roku na potrzeby serialu "Rodzinka.pl" piosenkę "Tylko bądź", która ma milionowe wyświetlenia na portalu You Tube i cieszy się uznaniem słuchaczy. W 2018 roku nakładem Universal Music, zespół wydał płytę zatytułowaną "Lovelas". Dowodem na sukcesy koncertowe zespołu są występy na takich imprezach, jak: Nagrody Radia Fama, występ na festiwalu Top Trendy, występ na KFPP Opole, Sylwester TVN.

Skład zespołu:
Tomasz Karolak - wokal
Bartosz Miecznikowski -  gitara
Jay Nowakowski - wokal, gitara

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Tomasz Karolak, Bartosz Miecznikowski

O artyście

Pączki w Tłuszczu to niezwykle oryginalny i żywiołowy projekt muzyczny Tomasza Karolaka, znanego chyba wszystkim aktora, showmana, twórcy i dyrektora teatru IMKA, a także jurora programu Jak Oni Śpiewają. Posiada ogromny dar porywania publiczności. Na gitarze towarzyszy mu Bartek Miecznikowski, który zajmuje się też komponowaniem utworów. Po sześciu latach istnienia zespół wydał swoją pierwszą płytę, ale od dawna koncertuje w całej Polsce i wszędzie jest entuzjastycznie przyjmowany. Co więcej, duet ma na koncie piosenkę do serialu Rodzinka.pl oraz polską piosenkę na Euro2016! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Pączki w Tłuszczu na polskiegranie.pl