2023-09-23 - Koncert Miazga Tour 2023 - 132255 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Miazga Tour 2023
Miazga Tour 2023

Kiedy: 2023-09-23, godzina 19:00:00
Gdzie: Łódź, Wooltura, Wólczańska 40/42
Bilety od: 30zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

MIAZGA TOUR 2023 to trasa koncertowa organizowana przez występujące na koncercie zespoły i redakcję Polska Muzyka alternatywna. W ramach trasy 9 koncertów: Warszawa - Kraków - Łódź - Warszawa - Wrocław - Katowice - Łódź - Rybnik - Toruń.

Każdy koncert inny, inne składy, inna muza. Szykuje się coś wielkiego!

23 WRZEŚNIA 2023 (sobota) o 19:00 (bramki 18:00) w Klubie Wooltura, Łódź, ul. Wólczańska 40/42 wystąpią doświadczone, z ogromnym potencjałem i świetnym repertuarem 4 rockowe kapele:

RUINA BAR - soft rock | indie z Warszawy (2020)
Szajka muzycznych gatunkołamaczy. Lubią eksperymentować z różnymi stylistykami, żonglować emocjami, poetykami i dynamiką. Podczas koncertu zagrają stare utwory oraz premierowe kawałki z drugiego albumu, nad którym aktualnie pracują. Zabiorą Was do swojej bajki pełnej pozytywnej energii i muzycznej pasji!

HOLLY BLUE - electro | funk | pop-rock z Katowic (2011)
Holly Blue to przede wszystkim zespół koncertowy, który na żywo gwarantuje niezapomniane przeżycia. Mocna energia przeplatająca się z melancholijnym klimatem sprawia, że jest to zjawisko pozostające w pamięci. Obecnie zespół pracuje nad czwartym, całkowicie polskojęzycznym krążkiem, którego utwory usłyszycie na koncercie!

KAJOA - rock alternatywny z Torunia (2019)
Ich piosenki są zróżnicowane stylistycznie, w większości zdecydowanie rockowe, ale także z nawiązaniem do klimatów akustycznych i elektronicznych. Niedawno wydali album pod tytułem "Fale", który będą promować podczas trasy. Laureaci wielu nagród i wyróżnień rozbawią Was ze sceny!

SUNSET BULVAR - pop | r&b | funk | rock z Warszawy (2018)
Świetna muzyka i dobre teksty powodują, że każdy ich koncert jest wyjątkowy i nie pozostawia słuchacza obojętnym. Z nowym rokiem do zespołu dołączyła Kasia Wójcik "Xena", która wniosła do zespołu olśniewający głos i magiczną prezencję sceniczną. To okazja poznać zespół od nowa i usłyszeć Xenę na scenie po raz pierwszy!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Sunset Bulvar, Ruina Bar, UMMA, Kajoa

O artyście

Sunset Bulvar - Świetna muzyka i dobre teksty powodują, że każdy ich koncert jest wyjątkowy i nie pozostawia słuchacza obojętnym. Z nowym rokiem do zespołu dołączyła Kasia Wójcik ?Xena?, która wniosła do zespołu olśniewający głos i magiczną prezencję sceniczną. Ruina Bar - Szajka muzycznych gatunkołamaczy. Lubią eksperymentować z różnymi stylistykami, żonglować emocjami, poetykami i dynamiką. Podczas koncertu zagrają stare utwory oraz premierowe kawałki z drugiego albumu, nad którym aktualnie pracują. UMMA - UMMA to oryginalne brudne brzmienie i poetyckie teksty po polsku, wyśpiewane głębokim, soulowym wokalem. Jest coś z Portishead, jest też coś od Kory i Maanamu. Trio zabierze was w melancholijną podróż z autorską muzyką, której na próżno szukać w mainstreamie! Kajoa - Ich piosenki są zróżnicowane stylistycznie, w większości zdecydowanie rockowe, ale także z nawiązaniem do klimatów akustycznych i elektronicznych. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Miazga Tour 2023 na polskiegranie.pl