2023-03-25 - Koncert Zalia - 132260 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Zalia
Kocham i tęsknię

Kiedy: 2023-03-25, godzina 20:00:00
Gdzie: Białystok, NieTeatr, ul. Sienkiewicza 4
Bilety od: 100zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

W zeszłym roku odwiedziła takie festiwale jak Opener czy Orange Warsaw, a w sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu "Letnie granie", teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię". 25 marca odwiedzi nas ZALIA!

Od największych festiwali w Polsce jak Opener, Orange Warsaw czy Męskie Granie, po butikowe eventy, Salt Wave czy Edison. Z doświadczeniem zdobytym w eliminacjach do talent show, nauką czerpaną od dziecka, po studia muzyczne w Londynie, z wyróżnieniem na billboardzie Spotify na Times Square w Nowym Jorku, w końcu ze słabością do takich artystów jak Jorja Smith, Mac De Marco czy Metronomy.

Zalia, czyli Julia Zarzecka zaprasza do swojego świata, w którym można poczuć się jak w londyńskim klubie jazzowym w stylu Wesa Andersona na wieczornym jam session. W sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu "Letnie granie", teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię" 25 marca odwiedzi nas ZALIA!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Julia Zarzecka

O artyście

Odwiedziła takie festiwale jak Opener czy Orange Warsaw, a w sierpniu zagrała w duecie na tarasie w ramach naszego cyklu "Letnie granie", teraz wraca z koncertem promującym płytę "kocham i tęsknię". 25 marca odwiedzi nas ZALIA! Od największych festiwali w Polsce jak Opener, Orange Warsaw czy Męskie Granie, po butikowe eventy, Salt Wave czy Edison. Z doświadczeniem zdobytym w eliminacjach do talent show, nauką czerpaną od dziecka, po studia muzyczne w Londynie, z wyróżnieniem na billboardzie Spotify na Times Square w Nowym Jorku, w końcu ze słabością do takich artystów jak Jorja Smith, Mac De Marco czy Metronomy. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Zalia na polskiegranie.pl