2023-02-03 - Spektakl Przyjemność z dostawą - 132264 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Przyjemność z dostawą
Przyjemność z dostawą + Najlepsze z najlepszych

Kiedy: 2023-02-03, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a
Bilety od: 140zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Spektakl Przyjemność z dostawą Warszawa 2023-02-16
"PRZYJEMNOŚĆ Z DOSTAWĄ" Derek Benfield
Bilety do teatru Więcej
Spektakl Przyjemność z dostawą Warszawa 2023-02-17
"PRZYJEMNOŚĆ Z DOSTAWĄ" Derek Benfield
Bilety do teatru Więcej
Spektakl Przyjemność z dostawą Warszawa 2023-03-16
"PRZYJEMNOŚĆ Z DOSTAWĄ" Derek Benfield
Bilety do teatru Więcej
Spektakl Przyjemność z dostawą Warszawa 2023-03-17
"PRZYJEMNOŚĆ Z DOSTAWĄ" Derek Benfield
Bilety do teatru Więcej

O wydarzeniu

Kiedy nieprzesympatyczny pan Ferris zgadzał się zaopiekować podupadłym hotelem swojej siostry podczas jej tymczasowej nieobecności, nie przewidywał niezapowiedzianej wizyty tajemniczego dziennikarza, który prowadzi krytyczną kolumnę o hotelach w gazecie niedzielnej. Nieprzesympatyczny pan Ferris nie przewidywał również, że przybycie recenzenta zbiegnie się z wizytą w hotelu grupy gości, którzy pełni tajemnic i niedomówień, nie chcą ujawnić swej prawdziwej tożsamości, a co więcej, woleliby się nigdy w tym przedziwnym hotelu wzajemnie nie spotkać. Dla porządku dodajmy, iż przybyłych gości jest więcej niż dostępnych pokojów.

W rezultacie nieprzesympatyczny pan Ferris wpada w oszałamiający kołowrót kłamstw, wybiegów i karkołomnych podstępów, próbując ocalić i tak już bardzo wątłą reputację hotelu w oczach hotelowego recenzenta, co niewątpliwie utrudnia mu fakt, że nie wie, który z jego gości jest owym dziennikarzem- recenzentem?

Jednak, zgodnie z dewizą hotelu - "Przyjemność z dostawą do pokoju" - nieprzesympatyczny pan Ferris zapewnia wszystkim gościom nieograniczoną dostawę szalonych emocji i nieoczekiwanych doznań bez względu na dojmujący deficyt pokojów i jeszcze bardziej dojmujące zakłopotanie i zagubienie swych gości.

Obsada:
Elżbieta Romanowska,
Magdalena Wójcik,
Jerzy Bończak,
Krzysztof Dracz,
Michał Piela,
Tomasz Dedek.


Najlepsze z najlepszych
Widzowie wezmą udział w  niezapomnianej muzycznej "podróży w czasie" poprzez kilka ostatnich dekad XX wieku. Ta sentymentalna, ale niezwykle żywiołowa i efektowna podróż po stylach muzycznych, tanecznych i modowych poszczególnych dziesięcioleci ubiegłego wieku, utrzymana będzie w konwencji interaktywnej zabawy, pozwalającej publiczności nie tylko oglądać występy artystów na scenie, ale i samemu w nie się włączyć. Cały wieczór podzielony zostanie na - lata '50,'60,'70 i '80 składające się ze specjalnie przygotowanych fragmentów najbardziej znanych i lubianych przebojów z kolejnych dziesięcioleci.

Grupę wokalistów stanowią gwiazdy polskich scen muzycznych, gwarantujący najwyższy poziom estradowej rozrywki. W trakcie imprezy nad całością czuwać będzie konferansjer, który wprowadzi widzów w kolejne dziesięciolecia serią anegdot dotyczących zwyczajów, mody, gustów i ploteczek o ludziach i czasach, które choć minęły, żywo tkwią w naszej nie tylko muzycznej pamięci. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniany wieczór muzyczny z odrobiną melancholii i ogromną ilością radosnych wspomnień - koniecznie zobacz  "Najlepsze z najlepszych". I szykuj gardło do głośnego śpiewu, bo "cała sala śpiewa z nami"!!!

Obsada:
Monika Rowińska,
Iwona Loranc,
Tomasz Dutkiewicz,
Jakub Szydłowski/Łukasz Talik,
Mariusz Totoszko.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Elżbieta Romanowska, Magdalena Wójcik, Jerzy Bończak, Krzysztof Dracz, Michał Piela, Tomasz Dedek

O artyście

Kiedy nieprzesympatyczny pan Ferris zgadzał się zaopiekować podupadłym hotelem swojej siostry podczas jej tymczasowej nieobecności, nie przewidywał niezapowiedzianej wizyty tajemniczego dziennikarza, który prowadzi krytyczną kolumnę o hotelach w gazecie niedzielnej. Nieprzesympatyczny pan Ferris nie przewidywał również, że przybycie recenzenta zbiegnie się z wizytą w hotelu grupy gości, którzy pełni tajemnic i niedomówień, nie chcą ujawnić swej prawdziwej tożsamości, a co więcej, woleliby się nigdy w tym przedziwnym hotelu wzajemnie nie spotkać. Dla porządku dodajmy, iż przybyłych gości jest więcej niż dostępnych pokojów. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Przyjemność z dostawą na polskiegranie.pl