2023-02-14 - Spektakl Klancyk gra Walentynki - 132272 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Spektakl - Klancyk gra Walentynki
Klancyk gra Walentynki w Komedii

Kiedy: 2023-02-14, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Komedia, ul. Słowackiego 19a
Bilety od: 50zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Teatr Improwizowany Klancyk po raz drugi na scenie Teatru Komedia. W scenografii jednego z repertuarowych spektakli zobaczymy, jak wieczór Świętego Walentego spędzają bohaterowie wymyśleni przez widzów - zaślepieni sobą kochankowie, pary po przejściach, małżeństwa na zakręcie i porzuceni romantycy. Nieudane randki, przypadkowe spotkania i tragiczne konsekwencje ślepych strzałów amora. Święto miłości czy spisek producentów kartek okolicznościowych? Zobaczymy. Komediowy, w pełni improwizowany wieczór tak nieoczywisty, jak tylko walentynki być potrafią.


Grupa ma na koncie występy na festiwalach literackich, muzycznych i teatralnych w kraju i zagranicą m.in. Apostrof - Międzynarodowy Festiwal Literatury (Warszawa), Big Book Festival (Warszawa), Festiwal im. Zygmunta Haupta (Gorlice), Miedzianka Fest (Miedzianka), Malta Festival (Poznań), Open'er Festival (Gdynia), Chicago Improv Festival, Del Close Marathon (Nowy Jork), Jazzahead Festival (Brema). Twórcy realizowali sceniczne przedsięwzięcia między innymi z Katarzyną Nosowską, Magdaleną Grzebałkowską, Dorotą Masłowską, Mariuszem Szczygłem, Janem Peszkiem, Januszem Gajosem czy Marcinem Maseckim. Produkują też komediowy podcast "Codzienne trudności" rejestrowany z udziałem publiczności na żywo.


Zespół aktorski:
Maciej Buchwald, 

Krzysztof Dziubak, 

Bartosz Młynarski, 

Paweł Najgebauer, 

Piotr Sikora, 

Błażej Staryszak, 

Grzegorz Uzdański  

Krzysztof Wiśniewski.


Spektakl z gościnnym udziałem improwizatorek Joanny Pawluśkiewicz i Aleksandry Markowskiej.
Muzyka na żywo: Paweł Lipka


Spektakl dla widzów od 15 roku życia.
Czas trwania spektaklu około 90 minut z przerwą.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora

O artyście

Teatr Improwizowany Klancyk po raz drugi na scenie Teatru Komedia. W scenografii jednego z repertuarowych spektakli zobaczymy, jak wieczór Świętego Walentego spędzają bohaterowie wymyśleni przez widzów ? zaślepieni sobą kochankowie, pary po przejściach, małżeństwa na zakręcie i porzuceni romantycy. Nieudane randki, przypadkowe spotkania i tragiczne konsekwencje ślepych strzałów amora. Święto miłości czy spisek producentów kartek okolicznościowych? Zobaczymy. Komediowy, w pełni improwizowany wieczór tak nieoczywisty, jak tylko walentynki być potrafią. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Klancyk gra Walentynki na polskiegranie.pl