2023-03-24 - Koncert Basia Kawa - 132556 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Basia Kawa
Koncert Basi Kawy

Kiedy: 2023-03-24, godzina 19:00:00
Gdzie: Kraków, Klub Pod Jaszczurami, ul. Rynek Główny 8
Bilety od: 50zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Koncert Basia Kawa Biłgoraj 2023-06-17
Koncert
Bilety na koncert Więcej
Koncert Basia Kawa Lublin 2023-06-18
Koncert Basi Kawy
Bilety na koncert Więcej
Koncert Basia Kawa Kadzidło 2023-07-16
Basia Kawa & Hubert Baumann
Bilety na koncert Więcej

O wydarzeniu

Wyjątkowy głos, kobieca autentyczność, a do tego pięciostrunowe skrzypce elektryczne - jedyne takie w Polsce!

Jej muzyka to połączenie energetycznych utworów skrzypcowych w stylu Vanessy Mae/Lindsey Stirling z pełnymi emocji piosenkami wokalnymi. Koncerty cieszą się ogromnym powodzeniem ze względu na niesamowitą energię, różnorodność muzyczną oraz świetny kontakt z publicznością.

Basia Kawa czaruje głosem, zachwyca scenicznym dynamizmem, a do tego gra na jedynych takich w Polsce pięciostrunowych skrzypcach elektrycznych, które zostały skonstruowane specjalnie dla niej w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie dwie autorskie płyty, a niedawno zaprezentowała nowy singiel, który można wykonać jedynie na skrzypcach pięciostrunowych: Violin Fire ( do odsłuchania poniżej).

W programie koncertu są autorskie piosenki z pogranicza softrocka, popu i bluesa oraz znane covery (m.in. Lindsey Stirling, Sanah, Bovska, Mrozu, Ed Sheeran). Gratis otrzymujemy zawartą w koncercie prawdziwą historię, opisującą drogę wiodącą do spełniających się marzeń.

Zagrają:
Basia Kawa - elektryczne skrzypce, wokal
Hubert Baumann - gitara

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Basia Kawa

O artyście

Basia Kawa - wyjątkowy głos, kobieca autentyczność, a do tego pięciostrunowe skrzypce elektryczne - jedyne takie w Polsce! Jej muzyka to połączenie energetycznych utworów skrzypcowych w stylu Vanessy Mae/Lindsey Stirling z emocjonalnymi piosenkami wokalnymi. Koncerty cieszą się ogromnym powodzeniem ze względu na niesamowitą energię, różnorodność muzyczną oraz świetny kontakt z publicznością. Basia Kawa czaruje głosem, zachwyca scenicznym dynamizmem, a do tego gra na jedynych takich w Polsce pięciostrunowych skrzypcach elektrycznych, które zostały skonstruowane specjalnie dla niej w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Ma na swoim koncie dwie autorskie płyty, a teraz prezentuje nowy singiel, który można wykonać jedynie na skrzypcach pięciostrunowych: Violin Fire. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu