2023-04-22 - 3 Majówka 2023 - one week left!: Walu¶KraksaKryzys, Dziwna Wiosna, 4 Dzik - 154840 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


- 3 Majówka 2023 - one week left!: Walu¶KraksaKryzys, Dziwna Wiosna, 4 Dzik

Kiedy: 2023-04-22, godzina 20:00:00
Gdzie: Wrocław, Stary Klasztor - Sala Gotycka, ul. Purkyniego 1
Bilety od: 66.00zł

Kup Bilety ZnajdĽ nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Walu¶KraksaKryzys, Dziwna Wiosna i 4 Dziki zagraj± w Starym Klasztorze!

W sobotę 22 kwietnia, tydzień przed największym wrocławskim festiwalem 3-Majówka 2023, zapraszamy do Starego Klasztoru na wspólny koncert zespołów Walu¶KraksaKryzys, Dziwna Wiosna i 4 Dziki. Te trzy, jak najbardziej " majówkowe" w swojej istocie zespoły, dadz± nam przedsmak tego co czeka nas od 30 kwietnia na 2 maja na terenach wrocławskiej Pergoli i Hali Stulecia.
Jak przystało na Oficjalny 3-Majówkowy Before, rozdawać będziemy prezenty, czyli darmowe bilety na koncerty zbliżaj±cej się 3-Majówki 2023! Wy przebieracie się jak najbardziej odlotowo i wprowadzacie majówkowy klimat, a my nagradzamy Was zaproszeniami na 3-Majówkę 2023!
Król i Królowa odjechanych kreacji może liczyć na karnet na cały festiwal 3-Majówka 2023!
Spotkajmy się w Starym Klasztorze!

O Walusiu:
Po oficjalnym debiucie - płycie ?Atak? z 2021 roku - Walu¶KraksaKryzys został okrzyknięty zbawc± polskiego rocka, ale ta historia zaczęła się wcze¶niej. W 2019 r. netlabel Trzy Szóstki wydał w formie albumu nagrania demo muzyka - piwniczne, niedoskonałe, szczere aż do bólu. Od depresji do euforii, od cierpienia do miło¶ci i z powrotem. Te piosenki to samo życie. Po gor±cym okresie festiwalowym, między innymi Męskim Graniu, OFF Festiwalu, Stay Wild i innych imprezach Walu¶KraksaKryzys zawita do miasta, aby pograć materiał z ostatniego albumu zanim jeszcze nowy rok przyniesie nowe rzeczy. Do zobaczenia!

DZIWNA WIOSNA
Najlepsze trio po tej stronie kosmosu
Cardi B czeskiego grind core?u
Beata Kozidrak kanadyjskiego heavy metalu
i po prostu?
NADZIEJA POLSKIEGO ROCKANDROLLA
Dziwna Wiosna to warszawskie trio graj±ce brudne i piękne rockowe piosenki. Gitarzysta i wokalista Dawid Karpiuk, perkusista Łukasz Moskal (Brodka, Sister Wood i jeszcze pół Polski) i basista Wojtek Traczyk (Maria Peszek, Gaba Kulka i jeszcze sto pięćdziesi±t jazzowych składów, bo Wojtek najbardziej lubi jazz) zaczęli grać razem w 2018 roku jako Superhuman Like Brando. Wiosn± 2020 roku, kiedy pandemia zamknęła miliardy ludzi w domach i pogrzebała stary ¶wiat, postanowili zacz±ć od nowa. Tak powstała Dziwna Wiosna.

Niech Dzik będzie z Tob±:)
4dziki to żywiołowe koncerty, czysta petarda, żadnego zamulania, grane przez muzyków, którzy nade wszystko ceni± zabawę i kontakt z publik±.
Jeste¶my zespołem, który zachwyca swoimi dynamicznymi i pełnymi energii koncertami.
Graj±c punkrocka, dajemy publiczno¶ci pozytywne wibracje, a nasze dziki show zawsze pozostawia widzów z u¶miechem na twarzy.
Podczas koncertów nie boimy się eksperymentować z różnymi formami artystycznymi co dodaje jeszcze więcej emocji i niepowtarzalno¶ci naszym występom a to z kolei jeszcze więcej rado¶ci i u¶miechu na twarzach widzów. Zawsze dajemy z siebie wszystko podczas koncertów a to zapewnia publiczno¶ci niezapomniane wrażenia.

Kup Bilety

Na koncercie wyst±pi±:

O arty¶cie

Kup Bilety

ZnajdĽ nocleg w pobliżu