2023-02-04 - Koncert Noworoczny Koncert Wiedeński - 53588 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Noworoczny Koncert Wiedeński
Największe przeboje Johanna Straussa, arie i duety w mistrzowskim wykonaniu - TOMCZYK ART

Kiedy: 2023-02-04, godzina 17:00:00
Gdzie: Poznań, Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1
Bilety od: 129zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI Z ORKIESTRĄ KSIĘŻNICZEK - JEDYNY TAKI PROJEKT NA ŚWIECIE 


Gwiazdorska obsada, soliści, międzynarodowy balet, przepiękne głosy oraz projekcje multimedialne. To wszystko do zobaczenia już wkrótce podczas Noworocznego Koncertu Wiedeńskiego. To także zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca - Johanna Straussa. Nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Udowodnimy tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Niekwestionowana, najbardziej rozpoznawalna, jedyna na Świecie Orkiestra Księżniczek Tomczyk Art wykonująca wyłącznie muzykę Króla Walca - Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady! 


Podczas koncertu wystąpią dla Państwa obdarzeni wspaniałymi głosami, fantastyczni soliści operowi oraz gwiazdy polskiego i międzynarodowego baletu. Towarzyszyć im będą wybitni kameraliści występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i na świecie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści międzynarodowej estrady, artyści występujący w największych polskich i światowych salach koncertowych. Wzruszają i bawią publikę od wielu lat, za każdym razem przyjmowani owacjami na stojąco!  Tradycją stały się już coroczne Noworoczne Koncerty Wiedeńskie w wykonaniu tej niezwykłej grupy wspaniałych artystów. 


To połączenie klasycznej wiedeńskiej formy i kunsztu z młodością, wdziękiem, werwą i niespotykaną muzykalnością artystów wykonujących to jedyne w swoim rodzaju widowisko. Zabrzmią największe, ponadczasowe i wiecznie bliskie sercom melomanów przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła wdówka", "Księżniczka czardasza" oraz "Kraina uśmiechu". Publiczność usłyszy m.in.: Walc "Nad pięknym modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart", Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa", polkę "Tritsch- Tratsch" oraz słynny "Marsz Radeckiego". 


W klimat magicznych bali wiedeńskich wprawią Państwa olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek oraz Orkiestry Księżniczek Tomczyk Art wykonującej to niezwykłe widowisko. Przeniesiemy Państwa do bajkowego świata. Tutaj każdy może bujać się w rytm muzyki oraz śpiewać wraz z solistami najpiękniejsze melodie jak choćby "Wielka sława to żart", czy "Usta milczą dusza śpiewa" Koncert Wiedeński to przede wszystkim doskonała zabawa. Chcemy śpiewać i bawić się na scenie razem z Państwem! U nas nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Udowodnimy tym samym, że muzyka nie zna granic. Jako pierwsi w Polsce na tak szeroką skalę promujemy wiedeńską muzykę operetkową, a także największe przeboje mistrza Johanna Straussa.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety w światowym wykonaniu -TOMCZYK ART

O artyście

Gwiazdorska obsada, balet, orkiestra, przepiękne głosy które zachwycają publiczność w każdym wieku! Noworoczny Koncert Wiedeński to znakomite widowisko dla całej rodziny, to także zapierające dech w piersiach, bajkowe kostiumy, które przeniosą również najmłodszych widzów do magicznego, wiedeńskiego świata Króla Walca - Johanna Straussa. Podczas widowiska nie zabraknie muzycznych żartów, niespodzianek i skeczów. Udowodnimy tym samym, że muzyka łączy pokolenia i nie zna granic! Niekwestionowany, najbardziej rozpoznawalny Zespół Straussowski wykonujący wyłącznie muzykę Johanna Straussa nieprzerwanie od niemal dekady! NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI - KLASYKA WIEDEŃSKA W NOWOCZESNYM WYDANIU! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu

Sprawdź również Noworoczny Koncert Wiedeński na polskiegranie.pl

Najbliższe koncerty Noworoczny Koncert Wiedeński

Koncert Noworoczny Koncert Wiedeński Toruń
NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI - PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART
2023-02-03
Koncert Noworoczny Koncert Wiedeński Poznań
Największe przeboje Johanna Straussa, arie i duety w mistrzowskim wykonaniu - TOMCZYK ART
2023-02-04
Koncert Noworoczny Koncert Wiedeński Kraków
NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI W ICE KRAKÓW - PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART
2023-02-11
Koncert Noworoczny Koncert Wiedeński Wrocław
WALENTYNKOWY KONCERT WIEDEŃSKI - PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART
2023-02-14
Koncert Noworoczny Koncert Wiedeński Gdańsk
NOWOROCZNY KONCERT WIEDEŃSKI - PIERWSZA NA ŚWIECIE ORKIESTRA KSIĘŻNICZEK TOMCZYK ART
2023-02-25

Najbliższe wydarzenia Poznań

Stand-up: Adam Sobaniec Poznań (standup)
nowy program "Vox Populi"
2023-02-02
Stand-up: Waldemar Błaszczyk Poznań (standup)
Sex w Małym Mieście
2023-02-02
Stand-up - Waldemar Błaszczyk Poznań (standup)

2023-02-02
PunkoSka Rockets Tour 2023 Poznań (muzyka)
SKANKAN vs. DE ŁINDOWS - PunkoSka Rockets Tour 2023
2023-02-03
Noworoczny Koncert Wiedeński Poznań (muzyka)
Największe przeboje Johanna Straussa, arie i duety w mistrzowskim wykonaniu - TOMCZYK ART
2023-02-04
Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie Poznań (kabaret)

2023-02-04
Kabaret Smile Poznań (kabaret)
Kabaret Smile "Nowy" program na 20-lecie
2023-02-04
Inteligenci Poznań (teatr)
komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie
2023-02-04
Inteligenci Poznań (teatr)
komedia teatralna w gwiazdorskiej obsadzie
2023-02-04
Inteligenci Poznań (teatr)

2023-02-04