2022-05-27 - Spektakl Anioł i Kobiety - 59123 - Portal kapele.net

Spektakl - Anioł i Kobiety
Spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie.

Kiedy: 2022-05-27, godzina 19:30:00
Gdzie: Warszawa, Teatr Scena 11, Żeromskiego 29
Bilety od: 80zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

ANIOŁ I KOBIETY, czyli spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie. One są trzy. Artystki. Wszystkie seksowne, każda o innym temperamencie, guście i wrażliwości. W zaświaty trafiają razem z psem, który niespodziewanie wbiega im pod kola samochodu kiedy jadą na kolejną imprezę. On, Anioł, jest jeden. Czeka na nie u progu zaświatów. To tutaj w jego obecności zapadnie decyzja czy pójdą do nieba, czy zostaną odesłane na ziemię.


Akcja tragikomedii "Anioł i kobiety" Jerzego Masłowskiego rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku raju i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych sytuacji. Jak wygląda życie bohaterek dramatu z tej nieziemskiej perspektywy? Czy artystki wybiorą zaświaty czy zechcą powrócić na ziemię? A pies? Jak potoczą się jego losy? To tylko niektóre z pytań reżyserki spektaklu Agnieszki Warchulskiej. Warto je stawiać, warto na nie odpowiadać ...
Zapraszamy!


Czas trwania 1h 20 min (z przerwą)


Autor: Jerzy Masłowski
Reżyser: Agnieszka Warchulska


Obsada:

Maria Pakulnis
Viola Arlak
Agnieszka Warchulska

Tadeusz Chudecki
Pies - Zuza
Saksofon: Jakub Wydrzyński

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Maria Pakulnis, Aleksandra Domańska / Viola Arlak, Agnieszka Warchulska, Tadeusz Chudecki

O artyście

One są trzy. Artystki. Wszystkie seksowne; każda o innym temperamencie, guście i wrażliwości. W zaświaty trafiają razem z psem, który niespodziewanie wbiega im pod koła samochodu, kiedy jadą na kolejną imprezę. On, Anioł, jest jeden. Czeka na nie w progu zaświatów. To tutaj, w jego obecności, zapadnie decyzja, czy pójdą do nieba, czy zostaną odesłane na ziemię. Akcja spektaklu Anioł i kobiety, kontrapunktowana na żywo dźwiękiem saksofonu, rozgrywa się między czterema postaciami w przedsionku nieba, i obfituje w wiele niespodziewanych, nierzadko komicznych, sytuacji. Dialogi skrzą dowcipem, są gęste od docinków, ironii i złośliwości, którymi aktorzy wzajemnie się przerzucają. Odnajdziemy tu także wiele odniesień do spraw i wydarzeń, którymi żyjemy na co dzień. Czy artystki zechcą powrócić na ziemię? A pies? Jak potoczą się jego losy? Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu