2022-11-26 - Spektakl Cudowna Terapia - 63987 - Portal kapele.net

Spektakl - Cudowna Terapia
Cudowna terapia - spektakl terapeutyczny

Kiedy: 2022-11-26, godzina 18:00:00
Gdzie: Bytów, Bytowskie Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 12
Bilety od: 90zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Cudowna Terapia" - najnowszy spektakl komediowy. Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku. Małżeństwo to niebo czy piekło?

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

Cudowna Terapia obsada:
Joanna Dorek: Dominika Ostałowska
Walenty Dorek: Dariusz Kordek
Terapeuta: Artur Pontek

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: D. Ostałowska/ J. Trzepiecińska, D. Kordek/ M. Kwaśny, A. Młynaeczyk/ A. Pontek/ D. Taras

O artyście

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują "istnienie we dwoje". Terapia - to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego. Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu