2022-09-12 - Koncert Ania Karwan - 68797 - Portal kapele.net

Szukaj wydarzeń


Koncert - Ania Karwan
Akustycznie - "SłuchAM powered by Croma"

Kiedy: 2022-09-12, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Garnizon Sztuki, Marii Konopnickiej 6
Bilety od: 119zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"SłuchAM powered by Croma" to cylk 16 koncertów, które zaplanowane są jeszcze w tym roku. Przedsięwzięcie, któremu przyświeca idea uważnego wsłuchiwania się w siebie, nie powstałby, gdyby nie współpraca Wytwórni Agora Muzyka z marką Croma - światowym ekspertem w dziedzinie kosmetologii. Koncerty odbędą się na scenie partnera cyklu - w warszawskim Garnizonie Sztuki - teatrze pozytywnych emocji. 
GARNIZON SZTUKI - teatr pozytywnych emocji 

Od 2014 r. Fundacja Garnizon Sztuki rozwija unikatowa? idee? łączenia misji ze szlachetna? rozrywka?. Jest ona realizowana na scenie GARNIZONU SZTUKI, który mieści się w samym sercu Warszawy przy ul. M. Konopnickiej 6. Wszystkie projekty Garnizonu Sztuki - teatru pozytywnych emocji poruszają uniwersalne wartości, podejmując ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie dotyczą ludzi. Pomimo poruszanych niełatwych tematów, chcemy mądrze bawić, pokrzepiająco wzruszać i skłaniać do refleksji, chcemy nieść pozytywny przekaz, dawać nadzieję.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Ania Karwan, Tomasz Świerk , Tomasz Mądzielewski, Bartosz "Bartozzi" Wojciechowski, Artur "Boo-Boo" Twarowski

O artyście

Ania Karwan jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej kilkunastoletnia obecność na polskiej scenie muzycznej to dziesiątki zagranych koncertów oraz gościnnych nagrań u boku największych producentów. W 2017 roku Ania Karwan debiutuje ponownie - tym razem z singlem napisanym specjalnie dla niej przez Natalię Kukulską i Michała Dąbrówkę. Ania Karwan jest finalistką VII edycji programu "The Voice Of Poland" emitowanego jesienią 2016 roku na antenie TVP2. Po brawurowym wykonaniu "Purple Rain" Prince'a podczas "przesłuchań w ciemno" trafiła do drużyny Natalii Kukulskiej, pod której okiem rozwijała się w programie aż do finału. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu