2022-07-01 - Koncert Fado Festiwal - 68798 - Portal kapele.net

Koncert - Fado Festiwal
V FADO FESTIWAL, Wystąpią: MARIA EMILIA, RODRIGO COSTA FELIX, CUCA ROSETA, MARCELO REBELO da COSTA, DOROTA MIŚKIEWICZ, CARMINHO

Kiedy: 2022-07-01, godzina 18:30:00
Gdzie: Grudziądz, Dziedziniec Muzem im. ks.dr. Władysława Łęgi, Wodna 3/5
Bilety od: 175zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na kolejny już V Fado Festiwal w Grudziądzu. To będą dwa cudowne wieczory pełne magii i niezapomnianych chwil z muzyką Fado którą zaprezentujemy państwu w różnych odsłonach. Tym razem sceną na dziedzińcu muzeum zawładną takie gwiazdy jak MARIA EMILIA, na prośbę fanów ulubieniec publiczności RODRIGO COSTA FELIX, CUCA ROSETA, MARCELO REBELO da COSTA, u nas niemożliwe stanie się możliwym DOROTA MIŚKIEWICZ zaśpiewa w duecie z CESARIĄ EVORA, RICARDO RIBEIRO, GISELA JOAO i w końcu wisienką na torcie będzie gwiazda festiwalu CARMINHO.

Tradycyjnie już, festiwal poprowadzi MARCIN KYDRYŃSKI i tradycyjnie także lampka wina dla każdego. Serdecznie zapraszamy!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: MARIA EMILIA, RODRIGO COSTA FELIX, CUCA ROSETA, MARCELO REBELO da COSTA, DOROTA MIŚKIEWICZ, CARMINHO

O artyście

To już kolejny rok gdzie będzie można posłuchać na żywo muzyki Fado. Serdecznie zapraszamy na II Festiwal Fado do Grudziądza który pomału staje się Polską stolicą muzyki Fado, gdzie tym razem gwiazdą festiwalu będzie bardzo znany miłośnikom tegoż gatunku muzycznego Pedro Moutinho z Portugalii, który zaśpiewa w drugi dzień festiwalu, ale to tylko część atrakcji które przygotowaliśmy dla państwa. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu