2022-06-01 - Koncert Piosenki z bajek Disneya - 68803 - Portal kapele.net

Koncert - Piosenki z bajek Disneya
Dzień Dziecka 2022

Kiedy: 2022-06-01, godzina 17:00:00
Gdzie: Wrocław, Stary Klasztor, Purkyniego 1
Bilety od: 35zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Najmłodszych widzów i ich rodziców oraz wszystkich chcących powspominać młodzieńcze lata zapraszamy na koncert najpiękniejszych piosenek znanych z filmowych bajek Walta Disneya!


1 czerwca w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy na żywo takie hity jak: "Ty druha we mnie masz" (Toy Story),  "Nie bój się chcieć" (Zwierzogród),  "Miłość rośnie wokół nas" i "Hakuna Matata" (Król Lew),  "Mam tę moc" (Kraina lodu),  "Kolorowy wiatr" (Pocahontas) i wiele innych piosenek dobrze znanych z bajkowych produkcji Disneya. Dodatkowo pojawią się uwielbiane nie tylko przez dzieci, polskie przeboje z Akademii Pana Kleksa.


Śpiewać będą znakomici wokaliści - Nikola Warda i Wojtek Dereń z towarzyszeniem profesjonalnego zespołu muzycznego.


Koncert bajkowych przebojów to będzie najpiękniejszy prezent dla Waszych pociech, a dla Was znakomita okazja do wspomnień :)

Bajki Disneya są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Coraz to nowe  pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie. Filmowym produkcjom Disneya towarzyszy zawsze wyjątkowa oprawa muzyczna. Piosenki do filmów piszą najlepsi kompozytorzy, a wykonują je światowe gwiazdy muzyki pop. Utwory z bajek dla dzieci są często tak popularne jak same filmy i bajki.

W bajkowym koncercie w Starym Klasztorze. wystąpią:

Nikola Warda - pochodząca z Legnicy  wokalistka, wiąże swoją przyszłość z muzyką, która jest jej całym życiem. Uczestniczka programów "Bitwa Na Głosy", "Mam Talent" i "Szansa Na Sukces". Koncertowej publiczności znana z muzycznego cyklu "Damy Rocka"

Wojtek Dereń - aktor scen muzycznych, wokalista. Przez wiele lat współpracował z Operą Wrocławską, Teatrem Muzycznym Capitol, Teatrem Ad Spectatores i Cloud Theater. W 2018 roku został jednym z  laureatów konkursu 39. Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Jest liderem koncertu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego, z którym gości na wielu scenach na terenie całego kraju.

oraz zespół w składzie:
Gabrysia Cybuch - chórki, flet poprzeczny,
Magdalena Dachowska - bas,
Marcin Gołda - gitara,
Adam Komorowski - piano,
Robert Dachowski - perkusja,
Konrad Możdżeń - perkusjonalia.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Nikola Warda, Wojtek Dereń, Gabrysia Cybuch, Magdalena Dachowska i inni

O artyście

Bajki Disneya są znane na całym świecie. Każdy z nas widział chociaż jedną produkcję wywodzącą się z fabryki marzeń zwanej światem Disneya. Coraz to nowe pokolenia wychowują się na tych pouczających filmach o miłości, przyjaźni i rodzinie. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu