2022-07-16 - Spektakl Tribute to ABBA - 68833 - Portal kapele.net

Spektakl - Tribute to ABBA
Największe hity szwedzkiej formacji Abba na żywo

Kiedy: 2022-07-16, godzina 20:00:00
Gdzie: Świnoujście, Amfiteatr, ul. Chopina 30
Bilety od: 80zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

TRIBUTE TO ABBA to niesamowite Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką "na żywo" pod batutą Jarosława Barowa.


Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko, przeniesie nas na deskach koszalińskiego Amfiteatru do lat 70' i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji.

Następnie przebrniemy z największymi hitami przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu!!!Przez niemal dwie godziny usłyszymy między innymi takie przeboje jak: Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen, Money Money Money, Fernando, Take a chance on me, Voulez-Vous, The Winner Takes It All, Gimme,Gimme,Gimme, Chiquitita, I Have A Dream, Lay All Your Love On Me, I Do,I Do,I Do, Our Last Summer, Super Trouper czy Knowing Me Knowing You. Artyści wcielający się w rolę szwedzkich gwiazd, nie tylko swoją aparycją do złudzenia przypominają Anni-Frid Lyngstad, Benny'ego Anderssona, Björna Ulvaeusa i Agnethę Fältskog, ale i brzmią jak oryginalni wokaliści ABBY!!!


Właśnie z tego względu, nawet najwięksi sceptycy są oczarowani końcowym efektem ich występu! Spektakl ten starszym słuchaczom odświeży wspomnienia z czasów ich młodości, szkolnych dyskotek, zaś tym młodszym przybliży twórczość prawdziwej legendy muzyki jakim była niewątpliwie ABBA. Sam koncert będzie swoistym hołdem tej fenomenalnej formacji, która na zawsze pozostanie w naszych sercach.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Jarosław Barow, artyści Teatru Variete Muza

O artyście

To niesamowite Show artystów, słynącego z wielkich hitów scenicznych Teatru Variete Muza z Koszalina. Prawdziwa rewia musicalowa z tancerzami i muzyką "na żywo" pod batutą Jarosława Barowa. Zorganizowane z ogromnym rozmachem widowisko przeniesie nas do lat 70' i wielkiego triumfu szwedzkiego kwartetu ABBA na Eurowizji, a następnie przebrniemy z największymi hitami przez wszystkie lata świetności tego kultowego zespołu! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu