2022-05-28 - Spektakl Martwa natura - 68843 - Portal kapele.net

Spektakl - Martwa natura
Reżyseria: Zdzisław Derebecki

Kiedy: 2022-05-28, godzina 18:00:00
Gdzie: Koszalin, Bałtycki Teatr Dramatyczny, Plac Teatralny 1
Bilety od: 40zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Martwa natura" w reżyserii Zdzisława Derebeckiego - czarna komedia z wątkiem kryminalnym i zaskakującymi zwrotami akcji zagrana brawurowo przez czwórkę znakomitych aktorów BTD: Bernadettę Bursztę - Czarnowicz, Żanettę Gruszczyńską - Ogonowską, Zdzisława Derebeckiego i Wojciecha Rogowskiego. Czworokąt: znany malarz, jego żona - niedoceniona malarka, ich służąca oraz chciwy marszand są zaplątani w morderczą sieć intryg. Morderczą w dosłownym sensie. Kto kogo chce w końcu zabić - nie wiadomo! Jedno jest pewne - pełna zwrotów akcji komedia okraszona mistrzowskimi "pojedynkami" aktorskimi utrzymuje w napięciu do ostatniej chwili? Doskonała zabawa gwarantowana!

Serdecznie zapraszamy!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Bernadetta Burszta-Czarnowicz, Żanetta Gruszczyńska-Ogonowska, Zdzisław Derebecki, Wojciech Rogowski

O artyście

Kolejna, po cieszących się ogromną popularnością komediach: "Związek otwarty", "Przyszedł mężczyzna do kobiety" i "Akompaniator" kameralna, a jednocześnie przezabawna propozycja Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie. Tym razem to "Martwa natura" w reżyserii Zdzisława Derebeckiego - czarna komedia z wątkiem kryminalnym i zaskakującymi zwrotami akcji zagrana brawurowo przez czwórkę znakomitych aktorów BTD: Bernadettę Bursztę - Czarnowicz, Żanettę Gruszczyńską - Ogonowską, Zdzisława Derebeckiego i Wojciecha Rogowskiego. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu