2022-06-06 - Koncert Bukartyk | Ajagore - 69036 - Portal kapele.net

Koncert - Bukartyk | Ajagore
Piotr Bukartyk i AJAGORE | "Wieloryb Fiutin i inne opowiadania"

Kiedy: 2022-06-06, godzina 19:00:00
Gdzie: Koszalin, Teatr Variete Muza - sala koncertowa, ul. Morska 9
Bilety od: 69zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

WIELORYB FIUTIN I INNE OPOWIADANIA 


W programie trwającego niemal dwie godziny koncertu, słuchacz zderza się z niezwykle trafną diagnozą otaczającej rzeczywistości zaserwowaną przez jej naczelnego kontestatora - Piotra Bukartyka.


Poruszające teksty, z których Autor znany jest od lat, zostały okraszone niezwykle ciekawymi aranżacjami przygotowanymi przez muzyków supergrupy Ajagore, którzy w swojej muzycznej wędrówce towarzyszą między innymi Grażynie Łobaszewskiej, Krystynie Prońko czy Jorgosowi Skoliasowi. Wykrzyczmy swój sprzeciw wobec nieuzasadnionej przemocy. Spotkajmy się na koncercie "WIELORYB FIUTIN I INNE OPOWIADANIA". BĄDŹCIE TAM Z NAMI


Data: 06.06. 2022
Godzina: 19:00

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Piotr Bukartyk i Ajagore

O artyście

Projekt Bukartyk/Ajagoreto efekt spotkania wyjątkowych osobowości na polskiej scenie muzycznej, Piotra Bukartyka - znakomitego tekściarza, charakterystycznego wokalisty, wnikliwego obserwatora rzeczywistości i muzyków grupy Ajagore- instrumentalistów, nie dających się zamknąć w żadne stylistyczne ramy- od jazzu, rhythm'n'blues przez amerykański folk, country i nasze tradycje ludowe. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu