2022-06-23 - Koncert Paluch - 69038 - Portal kapele.net

Koncert - Paluch
Paluch w ramach trasy "Kompot On Tour"

Kiedy: 2022-06-23, godzina 20:00:00
Gdzie: Toruń, Lizard King, ul. Kopernika 3
Bilety od: 69zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

PALUCH w ramach trasy koncertowej "KOMPOT ON TOUR" promującej jego najnowszy album już 23 czerwca (czwartek) 2022 roku wystąpi w klubie LIZARD KING TORUŃ!


Koncert promuje "Kompot" czyli 14sty solowy album poznaniaka, stanowiący mieszankę różnego rodzaju gatunków muzycznych. Znajdziemy na nim najświeższe bangery, które rozruszają publikę, klimatyczne lovesongi ale również życiowe numery na klasycznych hip-hopowych pętlach. Kompot - oprócz właściwego znaczenia, jest nawiązaniem do narkotyku zwanego również "polską heroiną", który jest mieszanką twardych używek o wysokim zanieczyszczeniu, niegdyś podawaną dożylnie przez narkomanów. Od albumu można się łatwo uzależnić, ale nie przedawkować. Na koncercie nie zabraknie również wcześniejszych numerów Palucha.


Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 15. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Przedostatni album "Nadciśnienie", który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku, okrył się platyną, co oznacza, że liczba sprzedanych egzemplarzy albumu Palucha przekroczyła próg 30 tysięcy sztuk.


Osoby niepełnoletnie, które nie ukończyły 18 lat powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych. Osoby, które nie ukończyły 16 lat mogę wejść tylko z opiekunem prawnym lub osobą pisemnie upoważnioną. Opiekun również musi posiadać bilet. Wzór zgody: https://bashesh.com/uploads/zgoda.png

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Paluch

O artyście

Paluch, właściwie Łukasz Paluszak ? polski raper. Były członek zespołu Aifam. Współtworzy kolektyw DIIL Gang oraz trio Syntetyczna Mafia. Od 2004 roku prowadzi solową działalność artystyczną. Raper pochodzi z poznańskiego Piątkowa. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu