2022-06-10 - Koncert QUEEN - Archetti & eM Band Symfonicznie - 69043 - Portal kapele.net

Koncert - QUEEN - Archetti & eM Band Symfonicznie
QUEEN - Archetti & eM Band Symfonicznie

Kiedy: 2022-06-10, godzina 18:00:00
Gdzie: Jaworzno, Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków, ul. Inwalidów Wojennych 2
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Koncert z utworami zespołu QUEEN w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej, połączonych orkiestr Archetti i eM Band działających w ATElier Kultury w Jaworznie, to kontynuacja projektów cieszących się ogromnym powodzeniem publiczności. Wspólne koncerty to: koncert muzyki filmowej (2011), koncert z utworami zespołu ABBA (2018) czy Gala 120 lat Miasta Jaworzna (2021).

Największe przeboje legendarnej grupy Queen w naszych opracowaniach odznaczają się bogactwem rytmu, koloru harmonii i melodyjności. W tworzeniu projektu staraliśmy się maksymalnie zbliżyć do oryginału pod względem różnorodności brzmienia. Większość utworów nosi cechy rocka i jego odmian oraz muzyki pop. Niezwykły projekt łączący nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami, w wykonaniu solisty Kamila Franczaka z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej oraz sekcji rockowej jest również wyrazem fascynacji Freddiem Mercurym.


Zapraszamy Państwa na ten niezwykły spektakl muzyczny.

Wykonawcy:
Orkiestra Kameralna Archetti
Orkiestra eM Band

Kamil "Franky" Franczak - wokal
Bartosz Olejnik - dyrygent
Kamil Baron - wokal II

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: orkiestry: Archetti i eM Band, Kamil "Franky" Franczak, Bartosz Olejnik, Kamil Baron

O artyście

Koncert z utworami zespołu QUEEN w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej, połączonych orkiestr Archetti i eM Band działających w ATElier Kultury w Jaworznie, to kontynuacja projektów cieszących się ogromnym powodzeniem publiczności. Wspólne koncerty to: koncert muzyki filmowej (2011), koncert z utworami zespołu ABBA (2018) czy Gala 120 lat Miasta Jaworzna (2021). Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu