2022-10-08 - Spektakl Cudowna Terapia - 69053 - Portal kapele.net

Spektakl - Cudowna Terapia
Edyta Jungowska, Darek Kordek, Artur Pontek

Kiedy: 2022-10-08, godzina 18:00:00
Gdzie: Wągrowiec, Miejski Dom Kultury, ul. Kościuszki 55
Bilety od: 95zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile. Spotykamy ich, kiedy są wypaleni i znudzeni, a zarazem groteskowi w swoich małżeńskich kłótniach o drobiazgi. Doszli do wniosku, że nie pozostaje im nic innego, jak się rozstać. Przed ostateczną decyzją wybrali się jednak do wybitnego psychoterapeuty, by dać sobie ostatnią szansę na uratowanie małżeństwa. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy? Odpowiedzi znajdą Państwo w najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera "Cudowna terapia". Czekają Was błyskotliwe dialogi, zabawne życiowe sytuacje i trzy wspaniałe kreacje aktorskie.

Obsada: Edyta Jungowska, Darek Kordek, Artur Pontek.

Spektakl dla widzów dorosłych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: D. Ostałowska/ J. Trzepiecińska, D. Kordek/ M. Kwaśny, A. Młynarczyk/ A. Pontek/ D. Taras

O artyście

Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy ci, którzy są, byli lub planują "istnienie we dwoje". Terapia - to oddziaływanie na człowieka za pomocą leków lub bez użycia farmaceutyków w celu przywracania zdrowia fizycznego lub psychicznego. Szanowni Państwo, wyrzucamy tabletki, syropy i maści, a w zamian aplikujemy Wam troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu