2022-08-15 - Koncert Beata Czernecka - 69299 - Portal kapele.net

Koncert - Beata Czernecka
Beata Czernecka - Pieśni Duszy

Kiedy: 2022-08-15, godzina 20:00:00
Gdzie: Kraków, Piwnica pod Baranami, Rynek Główny 27
Bilety od: 60zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Artystka nierozerwalnie związana z Krakowem, tu odkryła w sobie talent, który zaprowadził ją na studia do Akademii Teatralnej. W latach 90. związała się z Piwnicą Pod Baranami, gdzie rozwija swoją największą pasję, którą dziś z niesamowitą siłą zaraża innych - piosenkę żydowską. Krytycy podkreślają, że w żydowskim koncertowaniu spełnia się dynamiczna osobowość Beaty Czerneckiej i przez to odnajduje niepowtarzalny, mistyczny wręcz wyraz.

Wokalistka długo szukała repertuaru, w którym czułaby się najlepiej; "Uwielbiam śpiewać w jidysz. Samo wypowiadanie słów w tym języku sprawia mi radość" - zdradza Beata. Zol zajn (Pieśni duszy) to utwory, których teksty zaczerpnięte ze współczesnej poezji oraz starych pieśni ludowych idealnie komponują się z niezwykłą, mocną barwą głosu Beaty Czerneckiej.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Beata Czernecka

O artyście

Wykonanie charyzmatycznej aktorki Beaty Czerneckiej i wspaniałych muzyków legendarnej, krakowskiej Piwnicy pod Baranami! Na program "Zol Zajn" czyli "Niech tak się stanie" składają się utwory, zaczerpnięte ze współczesnej poezji żydowskiej oraz stare pieśni ludowe, które idealnie komponują się z niezwykłą, mocną barwą głosu Artystki. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu