2022-11-11 - Spektakl Royal Lviv Ballet - Jezioro Łabędzie - 69331 - Portal kapele.net

Spektakl - Royal Lviv Ballet - Jezioro Łabędzie
Royal Lviv Ballet: Trasa po Europie 2022

Kiedy: 2022-11-11, godzina 18:00:00
Gdzie: Koszalin, Filharmonia Koszalińska, ul. Piastowska 2
Bilety od: 130zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Organizatorem wydarzenia jest agencja MMA Lidia Targowska, która pisze o nim tak:


"Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu, ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego.


Podczas polskiego tourn?e w listopadzie i grudniu 2022 r."Jezioro łabędzie" Piotra Czajkowskiego zaprezentuje Royal Lviv Ballet - zespół złożony z najlepszych solistów, zdobywający sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości: Victor Szczerbakov - solista i choreograf Kiev Nacjonal Ballet - Honorowy Artysta Ukrainy oraz Narodowy Artysta Ukrainy prof. Olek Petryk solista Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej. Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych Artystów dekoracje, choreografia, piękna scenografia a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, każdy spektakl Royal Lviv Ballet jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy. Zespół złożony z najwybitniejszych artystów kontynuujących tradycje słynnej szkoły baletowej czaruje publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Royal Lviv Ballet, Piotr Czajkowski

O artyście

Największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego - wprowadzą widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu