2022-07-08 - Koncert Beata i Bajm - 69563 - Portal kapele.net

Koncert - Beata i Bajm
Beata i Bajm

Kiedy: 2022-07-08, godzina 20:00:00
Gdzie: Warszawa, Amfiteatr w Parku Sowińskiego, ul. Elekcyjna 17
Bilety od: 99zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Beata i Bajm podczas tegorocznych koncertów wakacyjnych ponownie sprawią, że w sercach ich białej armii fanów popłynie gorąca krew. Każdy koncert Beaty i Bajmu to krótka historia, której oprawą jest spektakularne show. To również emocjonujące spotkanie, którego żaden z fanów Zespołu nie jest w stanie opisać w krótkie myśli i słowa. Podczas tegorocznych wakacji nikomu nie będzie żal tych nocy wspólnie spędzonych z Artystami.


Trasa zawita do 6 polskich miast:

Opole

Warszawa

Sopot

Gorzów Wielkopolski

Płock

Ostróda

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Beata Kozidrak, Adam Drath, Piotr Bielecki, Maria Dobrzańska, Artur Daniewski i Krzysztof Nieścior

O artyście

Bajm to polski zespół poprockowy, powstały w 1978 w Lublinie. Jego skład kilkukrotnie się zmieniał, jedyną osobą będącą w zespole od jego początków jest wokalistka oraz współzałożycielka grupy, Beata Kozidrak. Zespół stał się sławny po występie na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 1978 roku, gdzie dzięki utworowi "Piechotą do lata" zajęli drugie miejsce w koncercie Debiuty. Nazwa pochodzi od pierwszych liter imion jego założycieli: Beaty Kozidrak, Andrzeja Pietrasa, Jarosława Kozidraka i Marka Winiarskiego. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu