2022-08-12 - Koncert Zalewski MTV Unplugged - 69576 - Portal kapele.net

Koncert - Zalewski MTV Unplugged
Zalewski MTV Unplugged

Kiedy: 2022-08-12, godzina 20:00:00
Gdzie: Koszalin, Amfiteatr, ul. Piastowska 7
Bilety od: 129zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Krzysztof powraca z akustycznymi wersjami swoich największych przebojów. Artysta odwiedzi najważniejsze sceny koncertowe w kraju by zagrać wyjątkowy, akustyczny, ale pełen energii, koncert pod szyldem legendarnego MTV Unplugged. Wszystko to w niezwykłej, słonecznej scenografii w stylu western.


Krzysztof Zalewski koncerty MTV Unplugged
Pod szyldem MTV Unplugged zarejestrowano wiele co najmniej legendarnych koncertów - ze słynnym występem Nirvany na czele. Ale to także poligon, najtrudniejszy test, jakiemu może zostać poddana piosenka - bo musi się obronić bez prądu, bez nadmiaru, właściwie naga. Do grona artystów zaproszonych, by wziąć udział w prestiżowej serii, dołączył niedawno Krzysztof Zalewski. I zdał ten najtrudniejszy z testów celująco.

MTV Unplugged Zalewskiego to występ w stu procentach akustyczny, bo muzyk podszedł do zadania tak rzetelnie jak Paul McCartney w 1991 r. Brzmienie dopełnia nieobecna wcześniej na koncertach Zalewskiego bardzo efektowna sekcja dęta. To koncert bez prądu, ale pełen mocy, w każdej sekundzie, od "Her Majesty" z płyty "Zelig", którą Zalewski zaczyna swój występ unplugged, przez piosenki z najnowszego albumu "Zabawa", po "Miłość Miłość" na finał. Jest i premiera: napisany specjalnie na potrzeby koncertu MTV Unplugged utwór "Ptaki", piosenka apel, by wznieść się ponad podziały.

Krzysztof Zalewski lubi ambitne wyzwania - wystarczy wspomnieć jego solo act, koncerty, które grał bez wsparcia zespołu, samodzielnie obsługując wszystkie instrumenty. Trzeba porównywalnej odwagi, by zmierzyć się z formatem MTV Unplugged. Trzeba wyobraźni, by z tego starcia wyjść jako zwycięzca. Zalewski wygrał.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Krzysztof Zalewski

O artyście

Pod szyldem MTV Unplugged zarejestrowano wiele co najmniej legendarnych koncertów - ze słynnym występem Nirvany na czele. Ale to także poligon, najtrudniejszy test, jakiemu może zostać poddana piosenka - bo musi się obronić bez prądu, bez nadmiaru, właściwie naga. Do grona artystów zaproszonych, by wziąć udział w prestiżowej serii, dołączył niedawno Krzysztof Zalewski. I zdał ten najtrudniejszy z testów celująco. MTV Unplugged Zalewskiego to występ w stu procentach akustyczny, bo muzyk podszedł do zadania tak rzetelnie jak Paul McCartney w 1991 r. Brzmienie dopełnia nieobecna wcześniej na koncertach Zalewskiego bardzo efektowna sekcja dęta. To koncert bez prądu, ale pełen mocy, w każdej sekundzie, od "Her Majesty" z płyty "Zelig", którą Zalewski zaczyna swój występ unplugged, przez piosenki z najnowszego albumu "Zabawa", po "Miłość Miłość" na finał. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu