2022-06-06 - Spektakl Akademicka Gala Miłośników Baletu - 69610 - Portal kapele.net

Spektakl - Akademicka Gala Miłośników Baletu
Akademicka Gala Miłośników Baletu we Wrocławiu!

Kiedy: 2022-06-06, godzina 17:00:00
Gdzie: Wrocław, Teatr Lalek, plac Teatralny 4
Bilety od: 40zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na Akademicką Galę Baletową. Udział w wydarzeniu wezmą uczniowie Wrocławskiej Akademii Baletu pod opieką Pauli i Anatoliya Ivanov. Podczas gali będzie można zobaczyć pracę oraz rezultaty naszych uczniów - zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych uczniów z klas balet I, II oraz III.

Repertuar gali składać się będzie z pokazowej lekcji egzaminacyjnej dziecięcych klas A, B, C i D jak również z artystycznego pokazu solówek, duetów oraz tańców zespołowych. Będzie można również zobaczyć konkursowe numery naszych uczniów, którzy w tym sezonie artystycznym wygrywali główne nagrody w wielu konkursach baletowych ogólnopolskich i międzynarodowych. Akademicka Gala Miłośników Baletu to zwieńczenie wytrwałej i niezwykle przyjemnej całorocznej pracy naszych wspaniałych uczniów - dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Młodzież i dorośli, uczniowie z klas balet I, II oraz III

O artyście

Serdecznie zapraszamy na Akademicką Galę Baletową. Udział w wydarzeniu wezmą uczniowie Wrocławskiej Akademii Baletu pod opieką Pauli i Anatoliya Ivanov. Podczas gali będzie można zobaczyć pracę oraz rezultaty naszych uczniów - zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych uczniów z klas balet I, II oraz III. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu