2022-05-29 - Standup Tomek Kołecki Stand-up - 69619 - Portal kapele.net

Standup - Tomek Kołecki Stand-up
Tomek Kołecki - Monetyzacja Porażki

Kiedy: 2022-05-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Bolesławiec, Piwnica Paryska, ul. Komuny Paryskiej 34
Bilety od: 30zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy na nowy program Stand-upowy Tomka Kołeckiego o nazwie "Monetyzacja Porażki"!


 Tomek Kołecki - komik, niedoszły socjolog, niedoszły biznesmen, niedoszły kochanek. Oprócz tego fan Konopii oraz coraz starszy dzieciak. Przygodę ze Stand-upem zaczął w 2013 roku kiedy to miał 16 lat. Możecie go kojarzyć z tekstem najmłodszy komik w Polsce, kto by pomyślał, że ten tytuł nie jest na zawsze? Ma za sobą mnóstwo występów scenicznych na małych i dużych scenach. Grał na wielkich obiektach jak Krakowska Tauron Arena, Stadion Legii Warszawa, Stadion Lecha Poznań, Spodek czy Opera Leśna w Sopocie, ale grał tam głównie dlatego, że zna ludzi sławniejszych od siebie. Nagrał już 3 dłuższe programy stand-upowe oraz wiele krótszych, które dostępne są na platformie youtube.


 Program "Monetyzacja Porażki" jest swego rodzaju terapią. Terapią na której dowiecie się jak najlepiej radzić sobie z porażkami, swoimi oraz cudzymi. Porozmawiamy o kwarantannie, euro 2021, sklepie żabka, kredytach, goleniu okolic intymnych oraz zróżnicowaniu Polskich miast. Na koniec Tomek podzieli się pewną historią ze swojego życia, ale więcej szczegółów nie zdradzamy. 


Przed wejściem do sali porzućcie wszelkie bariery, hamulce, konwenanse, na ogóły przyjęte taboo i przygotujcie się na intensywne śmianie. Będzie grubo i bezkompromisowo.


 Do zobaczenia!


 --------------------------

 * Zakaz nagrywania występów. 

* Występ dla osób powyżej 16. roku życia.

 * Osoby przeszkadzające zostaną wyproszone z imprezy bez możliwości ubiegania się o zwrot należności za bilet


Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Tomek Kołecki

O artyście

Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Mimo młodego wieku od trzech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, ale mogliście go też widzieć w takich programach telewizyjnych, jak "Tylko dla dorosłych" czy "Kuba Wojewódzki". W swoim występie stara się przybliżyć publice, jakie rozterki oraz emocje wobec otaczającego świata targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości. Członek grupy Po prostu Stand-up. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu