2022-06-24 - Standup Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner - 69625 - Portal kapele.net

Standup - Stand-up: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner
Stand-up Wojtek Kamiński, Michał "MIMI" Zenkner

Kiedy: 2022-06-24, godzina 19:00:00
Gdzie: Szamotuły, Chata Alchemika, ul. Deptak PKS 7 Szamotuły
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy wszystkich na spotkanie ze STAND-UP! Gośćmi specjalnymi tego wieczoru będą Wojtek Kamiński oraz Michał "Mimi" Zenkner.

Wojtek Kamiński
"Kiedy miałem siedemnaście lat, byłem praktycznie nieśmiertelny. Później poziom nieśmiertelności malał, malał? a świat niebezpiecznie, jak boa dusiciel, zaciskał się wokół mnie. Aż któregoś dnia? Pamiętaj, jeśli nagle w drodze na cmentarz zorientujesz się, że nie jedziesz, tylko cię wiozą, to raczej to już jest koniec." Zapraszam na mój program "Escape room".

MIMI Zenkner
Na scenie komediowej działam od kilkunastu lat. Wcześniej w kabaretach: K2 i hlynur, od 2020 roku robię stand-up. W przerwach między lockdownami. "MałoZajebista Małpa" to mój drugi program. Dłuższy niż poprzedni. I lepszy. To drugie ważniejsze. Staram się być konsekwentny i konsekwentnie pogrążam się w oczach widzów. No bo jak wskazuje tytuł, program jest w dużej mierze o mnie. Jak ktoś nie wierzy, niech spojrzy na zdjęcie. Tak że jeśli ktoś chce nie tylko się pośmiać, ale też dowartościować- zapraszam podwójnie!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Wojtek Kamiński, Michał "Mimi" Zenkner

O artyście

Wojtek Kamiński - znany z Kabaretu Jurki, Wojtek tym razem ze swoim solowym programem-?Paczłork?. Wojtek przedstawia w nim perspektywę czterdziestoparolatka na miłość i związek. Michał "Mimi" Zenkner - od kilkunastu lat na scenie komediowej. Dużo w kabarecie, trochę w impro. Ze standupem macał się około roku. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu