2022-05-29 - Standup Filip van der Brym - 69627 - Portal kapele.net

Standup - Filip van der Brym
Filip van der Brym - nagranie programu "Stand-up nas uratuje"

Kiedy: 2022-05-29, godzina 19:00:00
Gdzie: Warszawa, Klub Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22
Bilety od: 30zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Od razu ostrzegam, że tytuł może ulec zmianie. Nie mogę się zdecydować, więc jakby ktoś miał dobry pomysł na tytuł po obejrzeniu to piszcie! Tak czy inaczej, nagrywam swój drugi materiał na YouTube'a i serdecznie Was zapraszam! Będę wspaniali goście i ja zrobię dla Was cały swój drugi program.

Wieczór poprowadzi Karol Modzelewski, więc wiadomo, że nie będzie wirusa i dołączą do nas jeszcze prześmieszni Sebastian Rejent i Piotrek Szumowski. Będzie to super wieczór, więc serdecznie zapraszam na nagrywkę.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Filip van der Brym

O artyście

Filip van der Brym - Dwujęzyczny komik. Urodził się w Polsce, ale dorastał i studiował w USA oraz Holandii. Aby uwolnić się od przyszłości nudnego adwokata, stereotypu leniwego pożeracza kiełbasy i złodzieja narzędzi, wrócił do Polski opowiadać żarty. Jego zrelaksowana osobowość sceniczna, połączona z przemyślanym materiałem, zadowoli nawet największych komediowych snobów. Inteligentny, momentami niepoważny, zawsze kochający zabawę, zabierze Cię ze sobą w podróż po komedii, by dać upust irytującym frustracjom. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu