2022-06-04 - Koncert Poznań Freestyle League - 69803 - Portal kapele.net

Koncert - Poznań Freestyle League
Bitwa o Bejmy 2022!

Kiedy: 2022-06-04, godzina 19:00:00
Gdzie: Poznań, TROPS Akademickie Centrum Kultury, ul. Świętego Rocha 9
Bilety od: 30zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Wyobraź sobie, że stoisz w tłumie krzyczących do rytmu ludzi z rękoma podniesionymi w górze.


Na scenie DJ, selekcjonujący najlepsze podkłady muzyczne, loża jury, prowadzący, który pobudza publikę i dwóch zawodników próbujących wykazać się lepszymi umiejętnościami od przeciwnika w rymowanej potyczce słownej. Wyzwiska bywają mocne i nie znają tabu, tylko jeden może wyjść zwycięsko z sytuacji, a mimo wszystko, bez względu na werdykt jury, po skończonej potyczce zawodnicy zbijają piątkę... Średnio co?
No właśnie!


Naszych wydarzeń nie da się opisać słowami, trzeba tam być i poczuć to na sobie na żywo! Bujające bity, dynamiczny i hałaśliwy prowadzący, oraz ośmiu zawodników walczących o uznanie jury i publiki, ale przede wszystkim o bejmy i trofea, a to wszystko w bardzo rodzinnej i luźnej atmosferze - właśnie to na 4.06 podczas Bitwy O Bejmy przygotowała Poznań Freestyle League - organizująca eventy Freestyle od 2016 roku, uznawana za jedną z najlepszych organizacji w Polsce. Impreza, której nie można przegapić, wersy, których ciężko się spodziewać i masa pozytywnych emocji - właśnie to czeka na was czwartego czerwca w poznańskim klubie TROPS!


Zabierz znajomych i wpadaj zobaczyć jak się trzyma polski Freestyle, a trzyma się bardzo dobrze!

Widzimy się!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Bitwa o Bejmy!

O artyście

Naszych wydarzeń nie da się opisać słowami, trzeba tam być i poczuć to na sobie na żywo! Bujające bity, dynamiczny i hałaśliwy prowadzący, oraz ośmiu zawodników walczących o uznanie jury i publiki, ale przede wszystkim o bejmy i trofea, a to wszystko w bardzo rodzinnej i luźnej atmosferze. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu