2022-08-20 - Koncert Kortez - 75506 - Portal kapele.net

Koncert - Kortez
Kortez Holiday Tour 2022 + gość specjalny

Kiedy: 2022-08-20, godzina 19:00:00
Gdzie: Ostróda, Amfiteatr, ul. Mickiewicza 17A
Bilety od: 99zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

"Szanowni Państwo,
Jak co roku przejedziemy się latem po naszym pięknym kraju.

Kortez obiecał mi, że to już ostatni tour, na którym będziecie słuchać przez półtorej godziny swoich ulubionych piosenek, bo z końcem wakacji zamyka nowy album i nic już nie będzie takie jak dawniej... Pożyjemy zobaczymy. W tym roku na 8 koncertach Korteza zagra gość specjalny.

Korzystając z okazji, chciałbym poprosić o kilka drobiazgów związanych z naszymi spotkaniami:
1. Planujcie przybycie na koncerty z pewnym zapasem czasowym, uwzględniając kolejkę na wejściu.
2. Sprawdźcie wcześniej czy będziecie mieli gdzie zaparkować, by w dobrych nastrojach pojawić się o czasie na miejscu.
3. Miejcie świadomość, że punkty gastronomiczne zostaną bezwzględnie zamknięte na 15 min przed rozpoczęciem koncertu i czas spędzony w kolejce nie będzie premiowany.
4. Służby porządkowe nie będą wpuszczały na miejsca nikogo z napojami i zakupionym jedzeniem, więc proszę nie unoście się na Bogu ducha winnych ludzi w kamizelkach.
5. W imieniu muzyków, bardzo proszę Was o wyłączenie przed rozpoczęciem koncertu lamp błyskowych w telefonach.
6. Ostatnia zła wiadomość jest taka, że spóźnialscy będą musieli poczekać na zajęcie swoich miejsc do przerwy między utworami.
7. W tym roku powiększyliśmy liczbę miejsc dla osób z niepełnosprawnościami zwracając szczególną uwagę na usuwanie barier architektonicznych oraz zapewnienie odpowiednich toalet.

Dziękuję za uwagę i do zobaczenia. Paweł Jóźwicki"

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Kortez

O artyście

Kortez - kompozytor, wokalista, tekściarz, wyedukowany pianista i puzonista z zacięciem do muzyki klasycznej. Na początku 2014 roku podpisał kontrakt z Jazzboy Records. Podczas pierwszej dwutygodniowej sesji w Warszawie zarejestrował 66 piosenek, które stały się jego pierwszym oficjalnym demo. W marcu 2015 roku ukazała się EPka "Jazzboy Session EP", na którą złożyły się trzy piosenki: "Zostań", "Joe" i "Co Myślisz?". Obdarzony jest wyjątkowym, głębokim i lekko szorstkim głosem z którego umiejętnie korzysta. Wysoki, małomówny o melancholijnym spojrzeniu. Godny zaufania. Prawdopodobnie jeden z największych talentów na naszym rynku. 24 września 2015 roku ukazała się jego debiutancka płyta "Bumerang", która jest intymnym zbiorem opowiadań o miłości i jej braku. To jedna z najlepiej sprzedających się i przyjętych płyt w ostatnich latach. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu