2022-08-07 - Koncert Fisz Emade Tworzywo - 76653 - Portal kapele.net

Koncert - Fisz Emade Tworzywo
Artus Festival | Fisz Emade Tworzywo | Koncert

Kiedy: 2022-08-07, godzina 21:00:00
Gdzie: Toruń, Muzeum Etnograficzne, ul. Wały Gen Sikorskiego 19
Bilety od: 59zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

Koncert Fisz Emade Tworzywo Skierniewice 2022-10-01
Bilety na koncert Więcej

O wydarzeniu

Graliście kiedyś w "Dwa ognie"? Jeśli nie, mamy dla Was bardzo miłe wiadomości! Już 7 sierpnia 2022 roku wyruszcie festiwalowymi śladami wprost do Amfiteatru Muzeum Etnograficznego w Toruniu, gdzie spotkacie kolejne koncertowe objawienie Artus Festivalu - grupę Fisz Emade Tworzywo!

Są jednym z najważniejszych zespołów polskiego rynku fonograficznego. Bezbłędnie opisują rzeczywistość, odżegnując się od spraw politycznych na rzecz komentarza społecznego. Najnowsza płyta grupy - "Ballady i protesty" z 2021 roku - jest spisem problemów współczesnego świata - od nieznajomości Bad Brains, po zrzucanie na kraje Trzeciego Świata ryzyka związanego z produkcją dóbr służących "luksusowym Panom". Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i teksty, nawiązując do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik - wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami.

"OK Boomer, czy Ty w ogóle coś rozumiesz"? Jeśli tak, nastawcie uszy - z grupą Fisz Emade Tworzywo -  słyszymy się już 7 sierpnia 2022 roku o godz. 21:00. Nie może Was zabraknąć!


Bilety: I pula - 59 zł, II pula - 69 zł, III pula - 89 zł | Liczba biletów na każdą pulę ograniczona.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Piotr ?Emade? Waglewski, Bartosz ?Fisz? Waglewski

O artyście

Tworzywo Sztuczne ? polska grupa wykonująca szeroko pojętą muzykę hip-hopową, m.in. z wpływami takich gatunków jak jazz, downtempo, czy funk. Powstała w 2002 roku w Warszawie z inicjatywy braci: producenta muzycznego i instrumentalisty Piotra ?Emade? Waglewskiego oraz rapera i wokalisty Bartosza ?Fisza? Waglewskiego. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu