2022-08-27 - Koncert Tides From Nebula - 79121 - Portal kapele.net

Koncert - Tides From Nebula
Tides From Nebula/ Yantra/ Vinifera

Kiedy: 2022-08-27, godzina 19:00:00
Gdzie: Sosnowiec, Komin Music Cafe, ul. Będzińska 65
Bilety od: 60zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Tides From Nebula wracają po 3 latach wydawniczej ciszy. Po bardzo trudnym dla wszystkich okresie TFN się otrzepało, zakasało rękawy i już w tym roku wróci z dwoma nowymi singlami oraz serią koncertów w całej Polsce. Odświeżony set, wielka determinacja i głód grania sprawi, że będą to niezapomniane wieczory dla wszystkich fanów nieoczywistych dźwięków.

YANTRA
Niby eksperymentalnie, ale wciąż brzmi jak piosenki. Odrobina stonera ze sporą dawką psychodelii. Momentami oniryczno-orientalnie, momentami energetycznie i szybko, czasami jedno i drugie. "Yantra lubi głęboko grzebać w emocjach, wyciągając je poprzez zawodowe podejście do materializowania soczystych brzmień gitarowych, wykraczających poza określony styl." Między Uchem a Mózgiem. Do tego tripa lepiej nie zapinać pasów.

VINIFERA
to energiczne, instrumentalne trio z Katowic. Muzyka, którą tworzą to mieszanka gatunków takich jak post-rock, post-metal i alternative rock z dodatkiem elektroniki. Połączenie wielu odmian muzycznych sprawia, że ich kompozycje dostarczają słuchaczowi wiele niebanalnych brzmień i budują potężną sinusoidę emocji. We wrześniu 2021 roku ukazała się ich debiutancka EP pt. "Synthesis".

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Adam Waleszyński, Maciej Karbowski, Przemek Węglowski, Tomasz Stołowski

O artyście

Zespół Tides From Nebula został założony na początku 2008 roku. W rok powstało prawie 50 minut energetycznej, przestrzennej i przede wszystkim bardzo emocjonalnej gitarowej muzyki instrumentalnej, która złożyła się na ich debiutancki album. Do tej pory TIDES FROM NEBULA grało z takimi zespołami jak This Will Destroy You (us), Oceansize (uk), Pure Reason Revolution (uk), Ulver(nor) i wieloma innymi. We wrześniu 2009 TfN odbyło trasę po Polscę z Caspian (us) oraz God Is An Astronaut (irl), która była największym wydarzeniem post-rockowym w naszym kraju. Oprócz tego TIDES FROM NEBULA w 2009 zagrało swoją pierwszą europejską trasę koncertową obejmującą 10 koncertów w Niemczech, Belgii, Francji oraz Austrii. W okresie letnim 2010 roku zespół zagrał na największych festiwalach rockowych w Polsce: OFF Fesitval i Seven Festival. Na jesień 2010 roku kontynuowano intensywne promowanie koncertowe albumu "aura" na dwóch trasach, jednej w Polsce, a drugiej w Europie zachodniej. Zespół zagrał łącznie prawie 40 koncertów w dwa miesiące. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu