2022-07-03 - Standup Stand-Up: Jan Znajomski - 79125 - Portal kapele.net

Standup - Stand-Up: Jan Znajomski
Młode Wilki Stand-upu

Kiedy: 2022-07-03, godzina 19:00:00
Gdzie: Lublin, Klub Plener, Aleja Józefa Piłsudskiego 22
Bilety od: 20zł

Kup Bilety na standup Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Jan Znajomski Stand-up serdecznie Zaprasza na Wieczór Stand-upu do Pleneru. Wystąpią dla Państwa bardzo obiecujący komicy, tacy jak:

BARTEK PACUSZKIE - urodził się i mieszka na warszawskiej Pradze. Lubi żarty które śmieszą wszystkich i te które nie śmieszą nikogo. Ma duży dystans do siebie i otaczającego go świata. Zamienił dziennikarstwo na Stand-up ale trochę żałuje bo polityka bywa zabawniejsza. Jak sam mówi: Stand-up uprawia od niedawna ale za to bez efektów.

BARTEK TOCZEK
- były filozof, tester fikcji i rzeczywistości. Stand-up traktuje jako cześć treningu Jedi. Prozę życia zmienia na komedię, odwiedzając wieczorami liczne lokale w Polsce. Tyje w standupowe doświadczenie.

ALEKSIEI ROGOZIN - Aleksei od wielu lat zawodowo i z pasją zabierał pracę Polakom. Teraz robi stand-up, zabierając Polakom też miejsca na scenie. Z wykształcenia historyk, Aleksei nigdy nie pogodził się z losem. Nadal szuka siebie, bo nie pamięta, gdzie zostawił. Dni spędza w archiwach i bibliotekach (przynajmniej tak twierdzi), ale późnym popołudniem wlatuje na scenę, aby marudzić na bóle w plecach i słabnący wzrok.

ROMAN KOSTELECKI - najprzystojniejszy oraz najśmieszniejszy komik z Ukrainy. W swojej krótkiej dwuletniej karierze już zdążył zahaczyć o sezon Comedy Club. Jako że jest w naszym kraju od niedawna ma dużo śmiesznych uwag, którymi chętnie się podzieli.

ARTEK KOCHANOWSKI - ma 29 lat, pochodzi z miasta Warka. Stand-up uprawia od roku. W swoim dorobku ma już sporo sukcesów, większość negatywnych. Najczęściej żartuje ze swoich problemów w relacjach z innymi ludźmi.

KAMIL MALESZYK - reprezentuje niezręczny styl przyprawiony dozą bardzo suchych żartów. Określenia creepy i cringe są jak najbardziej oddają, to co chce nam przekazać ten początkujący komik.

SENIOR SUAREZ - wychował się w Warszawie grając w futbol. W skrócie całe życie stał w korkach. Nosi wąsy, bo to jedyne co mu rośnie. Interesuje się grzybobraniem.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na standup

Na koncercie wystąpią: Jan Znajomski, Bartek Pacuszkie, Bartek Toczek, Aleksiei Rogozin, Roman Kostelecki i inni

O artyście

Jan Znajomski - organizator i prowadzący Open-Mike-ów w Lublinie. Człowiek z wadą wymowy, który się nie wstydzi wchodzić na scenę. Na Lubelskiej Scenie Stand-Upu od Grudnia 2019 roku, bawi i rozśmiesza! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na standup

Znajdź nocleg w pobliżu