2022-06-30 - Standup Stand-Up: Michał Pałubski, Damian "Viking" Usewicz - 79162 - Portal kapele.net

Standup - Stand-Up: Michał Pałubski, Damian "Viking" Usewicz
Damian "Viking" Usewicz - "Życie 3.0", Michał Pałubski - "Jak myślisz, że jest ok- to nie jest ok"

Kiedy: 2022-06-30, godzina 19:00:00
Gdzie: Szamotuły, Chata Alchemika, ul. Deptak PKS 7 Szamotuły
Bilety od: 35zł

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Zapraszamy Serdecznie na Wieczór Stand-upu 

W programie "Życie 3.0" - Damian "Viking" Usewicz 

Szczeciński komik który swoimi żartami nie odpuszcza ani sobie ani swoim bliskim ani nikomu innemu! Na scenie komediowej od ponad 10 lat. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte okraszając je czarnym humorem i mnóstwem dystansu do siebie. Widziany na Ryjku, w Comedy Central a także na platformach WOW i Playerze. Dostał się do finałów PAKI ale tam go nie widziano bo?COVID! Z programu "Życie 3.0" dowiecie się, co sprawia, że jesteśmy tym kim jesteśmy, dlaczego warto być uprzejmym, jak karał go ojciec i czemu Viking nie cierpi Dworca w Gliwicach oraz dlaczego mały pęcherz w dużym ciele to nienajlepszy zestaw.


Natomiast:

W programie "Jak myślisz, że jest ok- to nie jest ok" wystąpi Michał Pałubski!
Mówi się, że głupota nie boli i faktycznie na co dzień Michał nie odczuwa objawów bólowych, bo jego głupota objawia się przemyśleniami, ale nie takimi mądrymi, które pchną świat do przodu... to są takie głupie przemyślenia, najgłupsze z głupich... chcesz zobaczyć jak głupi może być człowiek inteligentny?

Chcesz poprawić sobie samoocenę? Przyjdź na nowy program. Michała i już po kilku minutach uznasz, że zasługujesz na Nagrodę Nobla.


*Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.

*Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów.

*Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Bilety do nabycia na: tej stronie

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Na koncercie wystąpią: Michał Pałubski, Damian "Viking" Usewicz

O artyście

Michał Pałubski StandUp na życie czyli najbardziej giętki spośród wszystkich gwiazd polskiego kabaretu, teraz w znanej dotąd tylko najbliższym roli - szczerego do bólu faceta u progu czterdziestki stojącego na kolejnym życiowym rozdrożu! Michał porzuca dawne sceniczne kreacje , by w bezkompromisowym Stand upie z ironicznym dystansem podzielić się spostrzeżeniami na temat otaczającego nas świata. Chcesz wiedzieć co o wychowywaniu pyskatego dziecka, modzie fit czy narkotykach myśli facet, którego wk**rw aż rozsadza od środka? Przyjdź, posłuchaj i niech Ciebie też skręci... ze śmiechu. Damian "Viking" Usewicz - szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat najpierw jeden z twórców szczecińskiej sceny stand-up. Za swoją działalność nominowany do nagrody "Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego"- nie wygrał ale trochę głosów dostał- głównie od siebie. W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięta, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym do siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów. Bilety do nabycia na:

To wydarzenie już się odbyło
Sprawdź podobne

Znajdź nocleg w pobliżu