2022-08-25 - Koncert Ania Karwan - 79374 - Portal kapele.net

Koncert - Ania Karwan
Ania Karwan - Koncert w Sandomierzu

Kiedy: 2022-08-25, godzina 20:00:00
Gdzie: Sandomierz, Dziedziniec Zamku Królewskiego, Zamkowa 12
Bilety od: 50zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Wielkimi krokami zbliża się XXXI edycja Festiwalu Muzyka w Sandomierzu. Tegoroczna odsłona festiwalu to pięć wyjątkowych i różnorodnych gatunkowo koncertów, wśród których każdy słuchacz odnajdzie coś dla siebie. Zaproszeni artyści to znane i lubiane postaci polskiej sceny muzycznej oraz jeden zespół z Nowego Jorku, reprezentujący muzykę big-bandową w najlepszym wydaniu. Wszystkie koncerty odbędą się w magicznym miejscu - na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Sandomierzu.

Drugi weekend festiwalu (25 sierpnia) rozpocznie się koncertem Ani Karwan - zwyciężczyni konkursu Premiery 56. FPP w Opolu. Przebój "Słucham Cię w radiu co tydzień" przyniósł artystce aż trzy nagrody - za najlepszy tekst, kompozycję oraz nagrodę główną jury. W 2020 roku utwór uzyskał również status podwójnej platynowej płyty. Debiutancka płyta Ani ukazała się w 2019 r. dając fanom artystki też takie przeboje, jak "Głupcy" który pokrył się platyną, czy "Czarny Świt" uhonorowany złotą płytą. Artystka została nominowana do Fryderyków 2020 w kategorii "Fonograficzny debiut roku", a w 2021 płyta "Ania Karwan" osiągnęła status złotej płyty. Ania Karwan szerszej publiczności dała poznać się podczas VII edycji programu "The Voice of Poland" z 2016 roku, w którym dotarła do ścisłego finału. Jej głos od lat można usłyszeć w licznych produkcjach filmowych, takich jak: "Listy do M", "Pitbull", "Planeta Singli". W styczniu 2022 premierę miał nowy singiel "Ostatni Raz", który jest piosenką promującą film "Jak pokochałam gangstera" na Netflix.  Początkiem marca pojawi się singiel promujący nową płytę której premiera przewidziana jest na wrzesień 2022r.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Ania Karwan, Tomasz Świerk , Tomasz Mądzielewski, Bartosz "Bartozzi" Wojciechowski, Artur "Boo-Boo" Twarowski

O artyście

Ania Karwan jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej kilkunastoletnia obecność na polskiej scenie muzycznej to dziesiątki zagranych koncertów oraz gościnnych nagrań u boku największych producentów. W 2017 roku Ania Karwan debiutuje ponownie - tym razem z singlem napisanym specjalnie dla niej przez Natalię Kukulską i Michała Dąbrówkę. Ania Karwan jest finalistką VII edycji programu "The Voice Of Poland" emitowanego jesienią 2016 roku na antenie TVP2. Po brawurowym wykonaniu "Purple Rain" Prince'a podczas "przesłuchań w ciemno" trafiła do drużyny Natalii Kukulskiej, pod której okiem rozwijała się w programie aż do finału. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu