2022-08-25 - Koncert EKT Gdynia - 79723 - Portal kapele.net

Koncert - EKT Gdynia
Koncert w ramach 3 edycji Przeglądu piosenki turystycznej 2022

Kiedy: 2022-08-25, godzina 20:00:00
Gdzie: Bydgoszcz, Fabryka Lloyda, Fordońska 156
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Kochani! W ramach 3 edycji Przeglądu piosenki turystycznej 2022 serdecznie zapraszamy na koncert gwiazdy wieczoru - EKT Gdynia w murach Fabryki Lloyda. Już 25 sierpnia na naszej scenie zagości jeden z najpopularniejszych w Polsce zespołów wykonujących piosenkę turystyczną, żeglarską oraz poezję śpiewaną.

EKT Gdynia - polski zespół założony w 1986 roku w Kieleńskiej Hucie z inicjatywy Jana Wydry. Jego nazwa wywodzi się od Elitarnego Klubu Turystycznego, mającego swoją siedzibę w Gdyni. Karierę rozpoczynali śpiewając piosenki turystyczne, by z czasem ewoluować do roli jednego z najpopularniejszych w Polsce zespołów wykonujących piosenkę żeglarską. Filarami zespołu, prócz założyciela, głównego wokalisty, autora tekstów oraz muzyki, Jana Wydry, są Ireneusz Wójcicki oraz perkusista Jacek Fimiak. Wyjątkowy klimat i niezapomniany wieczór gwarantowane, do zobaczenia!

Start koncertu : 20:00

Bilety:
I Pula - 40 zł
II Pula - 50 zł

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Jan Wydra, Ireneusz Wójcicki, Jacek Fimiak, Józef Kaniecki, Zdzisław Szczypka, Krzysztof Jurkiewicz

O artyście

EKT - legendarna polska grupa szantowa koncertująca od ponad 30 lat. Większość ich piosenek stała się wielkimi hitami zaliczanymi do klasyki gatunku. Ich koncerty to wielka dawka pozytywnych emocji oraz doskonała zabawa. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu