2022-07-16 - Koncert Oskar Podolski - warsztaty perkusyjne - 79730 - Portal kapele.net

Koncert - Oskar Podolski - warsztaty perkusyjne
Spotkanie z Oskarem Podolskim - warsztaty perkusyjne

Kiedy: 2022-07-16, godzina 11:00:00
Gdzie: Warszawa, Ośrodek Kultury Ochoty, Grójecka 75
Bilety od: 149zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Oskar Podolski - perkusista młodego pokolenia związany z muzyką od dziecka obecnie grający w zespole Agnieszki Chylińskiej. Lista osób, z którymi współpracował Oskar jest długa a z najważniejszych nazwisk należy wymienić takie osobowości jak: Katarzyna Nosowska, Muniek Staszczyk, John Porter, Kev Fox, Olaf Deriglasoff, Ewelina Lisowska, Janusz Józefowicz, Pogodno. Określany mianem charyzmatycznego, rockowego bębniarza Oskar świetnie spełnia się również od lat w roli nauczyciela czego dowodem jest przyznana w tym roku nagroda ogólnopolskiego magazynu "Perkusista". Swoją wiedzą dzieli się na autorskim kanale YouTube, który w zaledwie 6 miesięcy zanotował ponad 200 tysięcy wyświetleń. W roku 2012 powołał do życia duet Bucket Guys grający na wiadrach, który rozpoznawalny jest w całej Europie występując na różnych festiwalach. Wiadra zagościły również na całej trasie unplugged zespołu Hey, 30-sto leciu musicalu Metro oraz w półfinałach programu "Mam Talent".

Forma spotkania Oskarem Podolskim to pokaz / warsztat możliwości jakie niesie ze sobą gra na perkusji z perspektywy doświadczonego, zawodowego muzyka. Podczas tego dnia zaprezentowane zostaną różne techniki oraz patenty w grze na perkusji, poruszone również zostaną kwestie takie jak: od czego zacząć przygodę z muzyką, czy warto znać nuty, co ćwiczyć i jak często, jak stawiać pierwsze kroki w branży, jak wykorzystywać social media do własnej promocji, itp. Całość spotkania ma luźną formę z aktywnym uczestnictwem publiczności.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Oskar Podolski

O artyście

Oskar Podolski - perkusista młodego pokolenia związany z muzyką od dziecka obecnie grający w zespole Agnieszki Chylińskiej. Lista osób, z którymi współpracował Oskar jest długa a z najważniejszych nazwisk należy wymienić takie osobowości jak: Katarzyna Nosowska, Muniek Staszczyk, John Porter, Kev Fox, Olaf Deriglasoff, Ewelina Lisowska, Janusz Józefowicz, Pogodno. Określany mianem charyzmatycznego, rockowego bębniarza Oskar świetnie spełnia się również od lat w roli nauczyciela czego dowodem jest przyznana w tym roku nagroda ogólnopolskiego magazynu ?Perkusista?. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu