2022-07-30 - Spektakl Seks dla opornych - Teatr TeTaTeT - 79745 - Portal kapele.net

Spektakl - Seks dla opornych - Teatr TeTaTeT
Teresa Bielińska, Mirosław Bieliński

Kiedy: 2022-07-30, godzina 19:00:00
Gdzie: Kielce, Kieleckie Centrum Kultury - Scena Kameralna, Plac Stanisława Moniuszki 2b
Bilety od: 60zł

Kup Bilety do teatru Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

On i Ona - Karol i Barbara, związek z blisko trzydziestoletnim stażem. Zwyczajne, niczym niewyróżniające się małżeństwo wiodące spokojne i ustatkowane życie. Dotąd nie było ich stać  raczej na żadne większe szaleństwo. Aż do pewnej chwili, gdy Ona uświadamia sobie, że czas najwyższy ożywić ich związek i obudzić dawne pożądanie. Opuszczają więc swoje przytulne gniazdko i wyruszają spędzić kilka namiętnych dni tylko we dwoje. Aby się wspomóc zabierają ze sobą poradnik pt: "Seks dla opornych", jednak zanim uda im się go otworzyć czeka ich solidny rozrachunek z życia. Wzajemne zarzuty, wyrzuty i żale doprowadzą niemalże do całkowitego rozstania, przewodnik po łóżkowych meandrach rozkoszy dostarczy im raczej groteskowych przeżyć, wystawiając ich jednak na zażenowanie i konsternację aniżeli nowe doznania i wielkie uniesienia. Jednakże tej jednej nocy przekonają się, że codzienność i małżeńska rutyna są tak naprawdę największą wartością, bo składają się na nią wzajemna bliskość i przyjaźń, zaufanie i poczucia bezpieczeństwa. Po prostu? miłość.


To nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych. Zapraszamy na mądry, obfitujący w błyskotliwe dialogi spektakl o życiu, który jednocześnie wzrusza i bawi do łez.  


Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych.  


Reżyseria: Marek Kępiński

Scenografia: Joanna Biskup-Brykczyńska


OBSADA (role dublowane):  

Barbara - Teresa Bielińska/Ewa Pająk  

Karol - Mirosław Bieliński/Jacek Mąka (Teatr im. S. Żeromskiego w Kielcach) 


Obsada: Teresa Bielińska, Mirosław Bieliński.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety do teatru

Na koncercie wystąpią: Teresa Bielińska/Ewa Pająk, Mirosław Bieliński/Jacek Mąka

O artyście

On i Ona - Karol i Barbara, związek z blisko trzydziestoletnim stażem. Zwyczajne, niczym niewyróżniające się małżeństwo wiodące spokojne i ustatkowane życie. Dotąd nie było ich stać raczej na żadne większe szaleństwo. Aż do pewnej chwili, gdy Ona uświadamia sobie, że czas najwyższy ożywić ich związek i obudzić dawne pożądanie. Opuszczają więc swoje przytulne gniazdko i wyruszają spędzić kilka namiętnych dni tylko we dwoje. To nieco gorzki, ale jednocześnie zabawny tekst o małżeńskich przygodach. Komedia, która trafnie obrazuje męskie i damskie punkty widzenia, pragnienia, a także wyobrażenia o nich samych. Spektakl adresowany jest do widzów dorosłych. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety do teatru

Znajdź nocleg w pobliżu