2022-07-25 - Koncert Bryska - 80292 - Portal kapele.net

Koncert - Bryska
Koncert bryskiej w Rewalu!

Kiedy: 2022-07-25, godzina 19:30:00
Gdzie: Rewal, Amfiteatr, ul. Parkowa 2
Bilety od: 40zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Mało kto wie, jak wygląda naprawdę, ale wiele osób słyszało jej utwory. Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka bryska w ostatnich miesiącach może pochwalić się większą ilością premier, niż niejeden artysta. 22-Latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je prawie wszyscy.

Od kwietnia 2021 roku, kiedy zadebiutowała singlem 'naiwna', przyzwyczaiła fanów do regularnego wydawania nowej muzyki - czy to jako oficjalne single, t.zw. piosenki 'pomiędzy' czy remixy. Wszystkie z nich w tempie wręcz geometrycznym zdobywają coraz większe grono fanów. Jej największe hity to "lato (pocałuj mnie) (MANDEE Remix)" i "odbicie (Mark Neve Remix)" - obie dotarły do 1 i 2. miejsca krajowego Airplaya (listy najczęściej odtwarzanych piosenek w radiach) a 'odbicie' było najczęściej wyszukiwaną piosenką w aplikacji Shazam przez 12 (!) tygodni. Bryska też otrzymała też nominację do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku, zagrała też świetnie przyjęte koncerty m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

Równo rok od debiutu, 22 kwietnia 2022 r. ukazała się jej debiutancka płyta "moja ciemność" (CD/Deluxe/LP) poprzedzona winylową EP-ką "jestem bryska". Wśród 15 nowych utworów znalazł się też kolejny wielki hit bryskiej "mam kogoś lepszego" w remixie Skytecha. Nowa płyta nie przeszkodziła w udostępnianiu kolejnych utworów - co kilka tygodni fani spodziewać się mogą kolejnej porcji świeżej, bryskiej muzyki. A to tylko początek atrakcji, jakie ta niezwykle produktywna artystka przygotowała dla swoich fanów. Wybrana do programów Spotify RADAR oraz TIDAL Rising ciężko pracuje nad kolejnymi muzycznymi premierami, zaskakuje pomysłami i gra olbrzymią ilość letnich koncertów. Rewelacyjny odbiór pierwszych z nich świadczy o tym, że scena kocha ją tak, jak ona scenę.

O ile w 2021 nieśmiało nazywano ją muzycznym objawieniem, o tyle rok 2022 będzie jej - bryskiej. Znaczy będzie bryski!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Bryska

O artyście

Mało kto wie, jak wygląda naprawdę, ale wiele osób słyszało jej utwory. Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka Bryska w ostatnich miesiącach może pochwalić się większą ilością premier, niż niejeden artysta. 22-Latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je prawie wszyscy. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu