2022-09-21 - Koncert Whitney Houston Night - 80298 - Portal kapele.net

Koncert - Whitney Houston Night
WHITNEY HOUSTON NIGHT w Starym Klasztorze!

Kiedy: 2022-09-21, godzina 20:00:00
Gdzie: Wrocław, Stary Klasztor, Purkyniego 1
Bilety od: 35zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Klub Stary Klasztor zaprasza 21 września do Sali Witrażowej na WHITNEY HOUSTON NIGHT. Whitney Houston Night to niepowtarzalna okazja do spędzenia wieczoru z nieśmiertelną muzyką Królowej Whitney - najbardziej rozpoznawalnej wokalistki wszech czasów. Charyzmatyczne utwory porwą Was do tańca, a przepiękne ballady doprowadzą do wielu wzruszeń. Potężna dawka emocji i dobrej energii towarzyszyć będzie przy takich utworach jak m.in.: "I wanna dance with somebody",  "Queen of the night" czy " I will always love you".

 
To nowy projekt stworzony przez Paulinę Cynkar, której na scenie towarzyszyć będą  znakomici wrocławscy muzycy:
Wiktoria Wlaźlik - chórki
Anna Nguyen- chórki
Justyna Kalbarczyk - chórki
Piotr Treliński - gitara
Ambroży Ranz - bas
Łukasz Zgoda - saksofon
Teodor Górka - instrumenty klawiszowe
Jarosław Marszałek - perkusja

Paulina Cynkar - absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wrocławska wokalistka, pianistka, skrzypaczka, która gości na dolnośląskich scenach muzycznych występując w koncertach solowych jak i zespołowych. Swoją nieprzeciętną barwą głosu i umiejętnościami prezentuje słuchaczom szeroki wachlarz muzycznych emocji. Od niedawna współtworzy wraz z innymi wrocławskimi wokalistkami młodego pokolenia zespół "Happy New Girls". Artystka czerpie najwięcej inspiracji z polskiej i zagranicznej muzyki pop, soul, blues czy funk.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Paulina Cynkar, Wiktoria Wlaźlik, Anna Nguyen, Justyna Kalbarczyk, Piotr Treliński, Ambroży Ranz

O artyście

Whitney Houston Night to niepowtarzalna okazja do spędzenia wieczoru z nieśmiertelną muzyką Królowej Whitney ? najbardziej rozpoznawalnej wokalistki wszech czasów. Charyzmatyczne utwory porwą Was do tańca, a przepiękne ballady doprowadzą do wielu wzruszeń. Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu