2022-07-07 - Koncert Fiesta Brazylijska - 80302 - Portal kapele.net

Koncert - Fiesta Brazylijska
XV Festiwal Muzyczne Tarasy - "Fiesta"

Kiedy: 2022-07-07, godzina 20:30:00
Gdzie: Tarnów, Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1
Bilety od: 45zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Ciesz się latem w rytmach gorącej muzyki latynoskiej i portugalskiej. XV Festiwal Muzyczne Tarasy uświetnią artyści z Kuby, Brazylii, Portugalii, Kolumbii i Polski. Wspólnie z nami zaśpiewaj "Besame mucho", "La Cucaracha" czy "Guantanamera". Przygotuj się na wieczory pełen niespodzianek i koniecznie? załóż wygodne buty - będziemy razem tańczyć!


Zjawiskowe tancerki samby z międzynarodowej rewii Carnival Star czyli prawdziwa Fiesta Brazylijska na rozpoczęcie lata. Artystki najwyższej klasy z egzotycznych stron świata, w tym z dalekiej Kolumbii, Brazylii, a także z USA. Mistrzowie capoeiry pod wodzą rodowitego Brazylijczyka Cristiano Secao Silva - najbardziej zaawansowanego trenera capoeiry w kraju oraz najlepsza w Polsce batucada - Ritmo Bloco, pod batutą Mikołaja Mikiego Wieleckiego. Daj się porwać na najgorętszą plażę Rio - Copacabanę, a nawet na sam Sambodrom!

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Artystki najwyższej klasy z egzotycznych stron świata

O artyście

Ciesz się latem w rytmach gorącej muzyki latynoskiej i portugalskiej. XV Festiwal Muzyczne Tarasy uświetnią artyści z Kuby, Brazylii, Portugalii, Kolumbii i Polski. Wspólnie z nami zaśpiewaj "Besame mucho", "La Cucaracha" czy "Guantanamera". Przygotuj się na wieczory pełen niespodzianek i koniecznie? załóż wygodne buty - będziemy razem tańczyć! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu