2022-07-21 - Koncert One Night in Havana Salsa Latina - 80303 - Portal kapele.net

Koncert - One Night in Havana Salsa Latina
XV Festiwal Muzyczne Tarasy - "Fiesta"

Kiedy: 2022-07-21, godzina 20:30:00
Gdzie: Tarnów, Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1
Bilety od: 45zł

Kup Bilety na koncert Znajdź nocleg w pobliżu

O wydarzeniu

Ciesz się latem w rytmach gorącej muzyki latynoskiej i portugalskiej. XV Festiwal Muzyczne Tarasy uświetnią artyści z Kuby, Brazylii, Portugalii, Kolumbii i Polski. Wspólnie z nami zaśpiewaj "Besame mucho", "La Cucaracha" czy "Guantanamera". Przygotuj się na wieczory pełen niespodzianek i koniecznie? załóż wygodne buty - będziemy razem tańczyć!


Salsa i gorące, latynoskie rytmy zakończą XV Festiwal Muzyczne Tarasy. One Night in Havana to niezapomniana muzyczna podróż na słoneczną Kubę! Wystąpią duet Juan Carlos Hechavarria i Yaremi Alfonso De Las Mercedes Kordos oraz Morningstar Orchestra złożona z utalentowanych polskich oraz zagranicznych muzyków. Kordos to hawańska wokalistka i instrumentalistka. Hechavarria to jeden z piękniejszych głosów son z Hawany. Przy tak znamienitych artystach wspaniała zabawa gwarantowana! W repertuarze znajdą się zarówno przepiękne, romantyczne melodie, jak i słoneczne rytmy rodem z Karaibów.

Bilety do nabycia na: tej stronie

Kup Bilety na koncert

Na koncercie wystąpią: Duet Juan Carlos Hechavarria i Yaremi Alfonso De Las Mercedes Kordos oraz Morningstar Orchestra

O artyście

Ciesz się latem w rytmach gorącej muzyki latynoskiej i portugalskiej. XV Festiwal Muzyczne Tarasy uświetnią artyści z Kuby, Brazylii, Portugalii, Kolumbii i Polski. Wspólnie z nami zaśpiewaj "Besame mucho", "La Cucaracha" czy "Guantanamera". Przygotuj się na wieczory pełen niespodzianek i koniecznie? załóż wygodne buty - będziemy razem tańczyć! Bilety do nabycia na:

Kup Bilety na koncert

Znajdź nocleg w pobliżu